לדלג לתוכן

ויקיספר:מזנון/ארכיון מאי 2006

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי

דף זה הוא ארכיון של הדיונים שהתקיימו במזנון. דיונים חדשים יש לקיים במזנון הנוכחי. אין לערוך דף זה.


דף הדיונים הנוכחידיון חדש
2004 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2005 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2006 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2007 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2008 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2009 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2010 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר

דף לשרת החינוך בנושא ויקיספר

ביום ראשון תהיה לי הזדמנות לדבר עם העוזר של יולי תמיר (יש סיכוי שגם היא עצמה תגיע). חשבתי לנצל את ההזדמנות בשביל להגיד לו כמה מלים על ויקיספר, ולתת לו דף עם פיסקה אחת של מידע וכמה פיסקאות על איך משרד החינוך יכול לעזור לוויקיספר. אני חושבת שדף מוכן יעלה את הסיכוי שהמידע יגיע לשרה ולאנשים אחרים שיכולים להשפיע.

מה דעתכם? מה כדאי לכתוב שם? מה הייתם רוצים להגיד לשרת החינוך הנכנסת?

--יונת 22:56, 1 מאי 2006 (IDT)

ראי את הדיון למעלה - 'מכה לויקי בנושא הבגרויות'... חשוב שנקבל בהקדם רשות לפרסום שאלות מבחינות הבגרות. ארז סגל 08:29, 2 מאי 2006 (IDT)
יעזור מאוד הם יכירו בנו כגוף ואולי יתנו לנו אפילו לפרסם את הבגרויות חורחה

חג שמח

אשמח אם תעדכנו את מדיה ויקי:Sitenotice - אפשר באמצעות w:מדיה ויקי:Sitenotice. —— בונגולים (שת) 20:27, 2 מאי 2006 (IDT)

התווסף לוויקיפדיה, ויקיציטוט, ויקיטקסט וויקיספר. ‏– rotemlissשיחה 21:52, 2 מאי 2006 (IDT)

"מילת קסם" חדשה: NEWSECTIONLINK

מעכשיו, ניתן להשתמש בקוד __NEWSECTIONLINK__ בכל דף, כדי להציג את תיבת ה־+ גם בדפים שאינם דפי שיחה. זה עשוי לעזור במזנון וכדומה. ‏– rotemlissשיחה 10:37, 3 מאי 2006 (IDT)

הוספתי לתבנית:מזנון. —— בונגולים (שת) 14:19, 21 מאי 2006 (IDT)

מה בין ויקיספר לוויקיפדיה

תפקידה של ויקיפדיה הוא כידוע לספק ידע בנושאים אנציקלופדיים. תפקידו של ויקיספר הוא לדעתי לספק מיומנות, תוך הפניה לקטעי ידע. במילים אחרות, לדעתי על ויקיספר להתמקד ב"כיצד", ועל ויקיפדיה להתמקד ב"מה". לדוגמה, אם בוויקיספר נכתוב כיצד להשתמש ב־HTML, בוויקיפדיה נכתוב מהו HTML, מי יצר אותו וכדומה, ונפנה לקטעים האלה מוויקיספר כדי שהמשתמש יזכה בהבנה רבה יותר ויוכל לבנות קוד טוב יותר.

בעניין זה, ראו את שיחת מדף:היסטוריה#למה המדף נחוץ?.

האם יש הסכמה בנושא? אם לא, מה אתם מציעים?

ועוד לעניין מדף ההיסטוריה, אני לא רואה מה הוא יכול להוסיף בעניין מלחמת ששת הימים יותר ממה שכתוב בוויקיפדיה, ואם כן – צריך להוסיף חומר לוויקיפדיה. והרי מה יש ללמד בספר בנושא – כיצד להילחם במלחמת ששת הימים? ‏– rotemlissשיחה 20:44, 13 מאי 2006 (IDT)

לפי דעתי תפקידה של ויקיפדיה הוא לספק ידע בנושאים אנציקלופדיים ותפקידו של ויקיספר לספק מיומנות וידע. מאמרים אנציקלופדיים הם לא אותו דבר כמו ספר לימוד - ספר לימוד הולך בצורה לינארית ומציג את כל החומר בתכנית הלימודים. מאמר אנציקלופדי מכיל דברים מנותקים מהכל ולא בא ללמד "איך לעבור מבחן". בקיצור, יש מקום לספרי היסטוריה בוויקיספר. —— בונגולים (שת) 22:48, 13 מאי 2006 (IDT)
תפקידו של ספר לימוד הוא לספק גם מיומנות וגם ידע. ספר מתמטיקה שיכלול רק תרגילים לא שווה כלום, בעיניי. לדעתי ההבדל בין ספר לימוד וערך בויקיפדיה הוא שספר הלימוד יכול להעמיק הרבה יותר בפרטים הטכניים, בעוד שערך בויקיפדיה צריך לחשוף הרבה יותר מהתמונה הגדולה. בקיצור - אלו שני דברים שונים לגמרי. כך גם בספר לימוד היסטוריה. גדי אלכסנדרוביץ' 08:59, 14 מאי 2006 (IDT)
אני לא מסכים לקביעה הגורפת ש"ספר מתמטיקה שיכלול רק תרגילים לא שווה כלום". לדעתי אפשר דווקא לעשות פה ספרי מתכונות במגוון מקצועות, ואפשר אפילו בצירוף פתרונות מלאים - זה יהווה השלמה ראויה לספרי הלימוד. —— בונגולים (שת) 09:43, 14 מאי 2006 (IDT)
אני אנסח שוב את מה שאמרתי: אם יש רק ספר שמכיל רק תרגילים, זה לא שווה כלום. צריך שיהיה בויקיספר גם ספר שמלמד ולא רק נותן תרגילים. אי אפשר להפוך את ויקיספר למאגר תרגילים בטענה ש"בויקיפדיה מלמדים את החומר עצמו". גדי אלכסנדרוביץ' 12:32, 15 מאי 2006 (IDT)

שחמט

אני יודע שחמט. וחשבתי לעשות מדריך. רק מה אני אמור ללמד במדריך הזה? מה צריך להיכלל בו?Hbk3 16:38, 14 מאי 2006 (IDT)

לדעתי - קודם כל החוקים, בעדיפות שנייה אסטרטגיות, ובעדיפות שלישית כל מיני דברים מסביב, למשל היסטוריה של המשחק. —— בונגולים (שת) 20:39, 14 מאי 2006 (IDT)
כמו בונגולים אני גם חושב שצריך את החוקים ואז אסרטגיות אבל לדוגמה היסטוריה לא הייתי מכניס, זה יותר מתאים לויקיפדיה ויתאים קישור לשם. אגב אם אתה רוצה בויקיפדיה יש ערך מאוד גדול שיש בו גם את החוקים ואיך משחקים חורחה
הייתי ממליץ לעלעל בen:Chess. —— בונגולים (שת) 23:29, 14 מאי 2006 (IDT)
ניתן לחלק לכמה מדריכים: פתיחות/משחקים מפורסמים+ניתוחים/עקרונות חשובים/סיומים/אסטרטגיה במהלך המשחק וכו'.
כמו כן, ל-Wikitex יש תחביר שיוצר לוחות שחמט וסידורי כלים... הוא עדיין לא נתמך, אבל אפשר ליצור לוחות כאלה ב-Wikisophia ולהעתיק את התמונה לספר. אם עושים את זה, כדאי לשמור את קוד המקור בדף זמני, כי בעוד כמה שנים Wikitex מתוכנן להכנס לכל המיזמים.ארז סגל 02:20, 15 מאי 2006 (IDT)
ממליצה להציץ בספרי שחמט - פשוט להיכנס לחנות ספרים ולעלעל. במיוחד בספר של בובי פישר. אני מאוד אוהבת את הגישה של ניתוחי מקרים, כשבכל מקרה מוסיפים עוד אלמנטים. ככה החומר תמיד קשור למשהו מוחשי ולא דורשים מהקורא לזכור חוקים שהוא עוד לא קולט את המשמעות המעשית שלהם. יונת
לדעתי כדאי לפתוח בכמה מילים על המשחק. לא יותר מדי, אלא משהו בסגנון "נחשב לספורט של משכילים וטוענים שמפתח את המוח". לאחר מכן הצגה של הלוח ושל כל אחד מהכלים, הסבר על החוקים הבסיסיים (איך זז כל כלי, על שח, פט, מט וכולי). לאחר מכן, כמו שאמרו מעלי - פתיחות, מהלכים, עקרונות וכולי. רותם 11:00, 20 מאי 2006 (IDT)

שלום לכולם! בעוד שלושה שבועות אני נוסע לחצי שנה. סיימתי זה עתה את החלקים המתקדמים של HTML, והוא מתאר מעל 90% מהתגים. יש בו כמה דברים שאני לא אספיק לעשות וכדאי:

  • עדיין חסרים בספר תרגילים בחלק שמיועד למתחילים (המתקדמים לא חייבים תרגילים).
  • חלק מההסברים לא ברורים בקריאה ראשונה. צריך לפשט ניסוחים.
  • לא תמיד יש מספיק דוגמאות.
  • לא תמיד התייחסתי לכל המאפיינים של כל התגים וכו'.
  • חלק מהפרקים קצרים מאוד ואולי עדיף לחבר אותם עם אחרים, וחלקם ארוכים מאוד ואולי עדיף לפצל אותם.

למרות זאת, לדעתי הוא עדיין המדריך הכי טוב ומפורט בעברית, מתייחס לכל האפשרויות שהן נטו HTML, מתייחס לנושאים כמו נגישות למוגבלים, מספק הסברים מפורטים ודוגמאות איפה שניתן (אין דוגמאות של טפסים ומפות תמונה, כי ויקי לא תומך). בלי קשר לנסיעה שלי הייתי רוצה שכל המשתמשים הקבועים יעיפו בו מבט. גם אלו שאינם יודעים HTML (להם הספר מיועד...) על מנת שיבקרו אותו כמשתמשים (בטוח מישהו מכם רוצה ללמוד HTML...) וגם אלו שיודעים ויכולו לבקר אותו מבחינת נכונות המידע.

חורחה יוכל (אני מקווה) לענות על שאלות שכן הוא זה שכתב את הבסיס לחלק המתחילים.

לאחר שיעברו עליו מספר עיניים בוחנות ויעשו בו התיקונים הנדרשים, הוא יכול למשוך לא מעט משתמשים לפה... אם אתם שומעים על ויקיסופר שמחפש תעסוקה, תשלחו אותו ל-HTML, זה כמעט גמור... ארז סגל 02:20, 15 מאי 2006 (IDT)

אוספים של בגרויות בשער תלמידי תיכון

הוספתי לשער:תלמידי תיכון מאגרים של בגרויות: קודם כל קישור לאתר שעשיתי שבו הבגרויות של משרד החינוך מקושרות בעמוד אחד, וחוץ מזה דפים עם טבלאות שמכילות את הבגרויות במקצוע מסויים לפי נושא וגם מתכונות.

הייתי רוצה שמישהו יסדר שיהיו subpages למרחב־שם "מדף". זה נראה לי יותר הגיוני ונוח. —— בונגולים (שת) 00:52, 16 מאי 2006 (IDT)

ביקשתי אפשרות לדפי משנה במרחבי השם המותאמים (שער ומדף) בבאג 5978.
דרך אגב, מישהו צריך לסדר את המדפים שיהיו יפים, בהתאם להחלטה בויקיספר:מזנון/קטגוריות ומדפים. כרגע הם רשימות פשוטות. ‏– rotemlissשיחה 10:47, 16 מאי 2006 (IDT)
אכן, צריך לעצב אותם. מטלה לא פשוטה בכלל. —— בונגולים (שת) 13:35, 16 מאי 2006 (IDT)


הייתי רוצה שעוד מישהו יכין דפים כאלה (במיוחד להיסטוריה ותנ"ך) —— בונגולים (שת) 13:58, 18 מאי 2006 (IDT)


דפי משנה

נו מה יהיה איתם? למה הם לא עושים דפי משנה? ולמה צריך לפתוח bug report בBugzilla בשביל זה, הם סך הכל צריכים לשנות איזה משהו בקובץ, לא? כאילו זה לא שהם צריכים לשנות את התוכנה... —— בונגולים (שת) 22:04, 24 מאי 2006 (IDT)

כן, בקובץ LocalSettings.php. ובכל זאת, שינויים כאלה מבקשים בבאגים. ראה כל הבאגים האלה שפתחתי אי פעם. ‏– rotemlissשיחה 16:08, 25 מאי 2006 (IDT)

אולי יש איזה email של מישהו שאפשר לשלוח אליו וזה יזרז דברים? אתה מכיר? ממליץ? —— בונגולים (שת) 16:00, 26 מאי 2006 (IDT)

ישר לצמרת – Brion Vibber (הוא שהעלה את כל האתרים העבריים, והוא המפתח הראשי של התוכנה). אתה מוזמן להיכנס לערוץ ה־IRC בשם wikimedia-tech ברשת irc.freenode.net, לבדוק שנמצא שם אחד עם הכינוי brion (שעות הערב הן סיכוי טוב, אבל ייתכן שהוא שם עכשיו) בלי שום away או sleep, ולבקש לאפשר דפי משנה (באנגלית כמובן). ‏– rotemlissשיחה 16:23, 26 מאי 2006 (IDT)
אני לא רואה אותו שם עכשיו. אני אנסה שוב במוצ"ש. —— בונגולים (שת) 16:42, 26 מאי 2006 (IDT)

אכן, צ'אט סידר את את הבעיה. —— בונגולים (שת) 04:19, 31 מאי 2006 (IDT)

יצרתי תבנית בשם פרקים, שיוצרת תוכן עניינים אוטומטי מצד שמאל, וצריכה להיכלל בכל פרק (התוכנה תדאג לכך שהפרק הנוכחי יודגש ולא יהווה קישור), וכן את התבנית פרקים מוגבל, שהיא כמו התבנית תוכן מבחינה עיצובית, אך מבחינת קוד היא מוצאת אוטומטית את הפרקים הקודם והבא, ואת שם הפרק הנוכחי, ומציגה אותם. ראו הדגמות לתבניות בשפת C ובשפת C/הכנה.

התבניות גורמות לכך שהגדרת הפרקים תהיה אוטומטית לחלוטין, בתבנית ששמה כשמו של הספר.

מה דעתכם על התבניות – האם כדאי להכניסן? האם כדאי לשפר את עיצובן, וכיצד?

תודה על המשוב. ‏– rotemlissשיחה 14:07, 16 מאי 2006 (IDT)

רגע ומה עם הפניה לתרגילים במקרה שצריך? חורחה
ראה HTML/טבלאות/פשוטות למקרה קשה. אני בעד שימוש בתבנית אוטמטית ופשוטה. בינתיים זה נראה מצויין, רק צריך שהתבנית האוטומטית תשתמש בתבנית ידנית שניתן יהיה להשתמש בה במקרה הצורך. שנית מכיוון שהפעלתה מסובכת היא דורשת תבנית לכל ספר, ולי נראה שמרחב השם תבנית צריך להיות שמור לתבניות כלליות. אולי ניתן ליצור קטגוריה בשם תבניות ספציפיות לספר או משהו כזה. מלבד שתי ההערות שלי וזו של חורחה, אני מאוד בעד. ארז סגל 21:51, 16 מאי 2006 (IDT)
נראה לי שצריך לקבוע מדיניות כללית לשמות של ספרים מחוץ למרחב השם הראשי. ההצעה שלי היא:
לדוגמא: שם הספר: "הנדסת טילים"
הפרקים: "הנדסת טילים/מבוא", "הנדסת טילים/היסטוריה"
התבניות: "תבנית:הנדסת טילים/הסבר תהליך", "תבנית:הנדסת טילים/תוכן עניינים"
התמונות: "תמונה:הנדסת טילים/המרכיבים של טיל"
התמונות והתבניות יקובצו ב"קטגוריה:הנדסת טילים"
מקווה שהבנתם את הרעיון. —— בונגולים (שת) 22:50, 16 מאי 2006 (IDT)
אפשר לשמור בויקי תמונה עם לוכסן בשם הקובץ? ארז סגל 04:24, 17 מאי 2006 (IDT)
אה. אהם. אני לא הצלחתי. —— בונגולים (שת) 05:56, 17 מאי 2006 (IDT)
מאוד בעד. ‏– rotemlissשיחה 17:13, 18 מאי 2006 (IDT)
אולי אפשר להוסיף איזו אפשרות לתת־ספרים או משהו. ‏– rotemlissשיחה 17:13, 18 מאי 2006 (IDT)
אוסיף אותה בקרוב. ‏– rotemlissשיחה 17:13, 18 מאי 2006 (IDT)

אז בואו נחליט לפחות שהתבניות יהיו בצורה "תבנית:שם הספר/תבנית כלשהיא", ולגבי התמונות נגבש פורמט אחר: "תמונה:שם הספר.שם התמונה" או תו כלשהוא אחר שיעבוד. —— בונגולים (שת) 01:37, 18 מאי 2006 (IDT)

אפשר גם להעלות את התמונות לוויקישיתוף, כתמונות כלליות. ‏– rotemlissשיחה 17:13, 18 מאי 2006 (IDT)

כמה תגובות:

  • גם אני בעד שימוש ב-"תבנית:שם הספר/תבנית כלשהיא" לתבניות שמשמשות רק בספר מסוים.
  • לגבי שימוש ב-תבנית:פרקים מוגבל במקרים כמו HTML/טבלאות/פשוטות: אפשר פשוט לכלול שתי תבניות שמתמשות בה, למשל {{התמל/מתחילים|מוגבל=1}} ואחרי זה {{התמל/טבלאות|מוגבל=1}}.
  • לגבי קישור לדף תרגילים: אפשר להראות את הקישור רק אם קיים דף תרגילים באמצעות שימוש בתבנית כמו http://en.wikipedia.org/wiki/Template:Exists.

עד כאן. --יונת 11:23, 20 מאי 2006 (IDT)

הצעתך האחרונה מצוינת, אצור תבנית כזו בקרוב. ‏– rotemlissשיחה 15:56, 20 מאי 2006 (IDT)
יישמתי את ההצעה, היא בדוקה ומוכנה לשימוש. אם אין עוד הסתיגויות בנושא השימוש בתבנית, איישם אותה. עקיפת בעיית מבנה ספרי המשנה (פיתרונה הוא פשוט לא להשתמש במבנה כזה לספרים) היא הגדרת הספר כשם הספר/שם ספר המשנה, ויצירת תבנית בשם זה – זה לא נבדק אבל זה כנראה יפעל. ‏– rotemlissשיחה 16:08, 20 מאי 2006 (IDT)

מעולה. אני מאוד בעד שימוש בתבניות האלה - זה נראה נוח וטוב. מה שכן, רשמתי כמה הערות בדפים שיחת תבנית:פרקים ו-שיחת תבנית:פרקים מוגבל - אשמח אם תסתכל. אם אין התנגדות אשמח להכניס את השינויים האלה בעצמי. --יונת 21:15, 20 מאי 2006 (IDT)

בסדר, נתחיל ליישם את התבנית – אנא צרו תבנית עם שם זהה לספר כל ספר, העתיקו בהתאמות (שם הספר, מספרי הפרקים) את התוכן של תבנית:שפת C, והכלילו אותה בתחילת כל דף, כולל דף השער. כמו כן, הכלילו אותה עם הטקסט "מוגבל=כן" בסוף כל דף. ‏– rotemlissשיחה 19:31, 21 מאי 2006 (IDT)

עיצוב המדפים

התחלתי לעבוד על העיצוב הגרפי למדפים. כרגע העבודה מתבצעת בויקיספר:מדף שלד. אתם מוזמנים להיכנס להדגמה במדף:שונות ולהביע את דעתכם.

כמו כן אתם מוזמנים לשפר את ויקיספר:מדף שלד לפי ראות עיניכם. —— בונגולים (שת) 18:58, 16 מאי 2006 (IDT)

לדעתי עדיף עיצוב סולידי, ללא צבעים.ארז סגל 21:45, 16 מאי 2006 (IDT)
אז תבצע עיצוב משלך שנראה —— בונגולים (שת) 00:32, 17 מאי 2006 (IDT)

תשובות לתרגילים

למי שעוד לא ראה, תבנית:מוסתר היא פתרון מצוין להצגת תשובות לתרגילים. (הסתכלתי למשל בשפת C/פלט וקלט/תרגילים ונראה לי שקצת קשה לתרגל כשהתשובה מול העיניים...) --יונת 13:31, 19 מאי 2006 (IDT)

ניסיתי להוסיף את התבנית לערך: שפת C/משתנים/תרגילים והקוד שבתשובה הורס את התבנית... למישהו יש פתרון? חורחה
עריכה: טעות שלי לא כתבתי נכון את התבנית, צריך לעשות ככה: {{מוסתר|פתרון|2=הפתרון}}. חורחה

היכן יש למקם תבניות ותמונות הנוגעות לספר?

הועבר לכאן. רותם 14:00, 9 יוני 2006 (IDT)

טיפול נמרץ!

אני לא יודע אם אני כותב את זה במקום הנכון, אך הספר אנגלית למתחילים (שהיה אמור להיות גמור ממזמן), הַחל מפרק מילון בסיסי ועד לפרק האחרון הספר לא גמור!!!!!!!!!!!! ורבים יש (כולל אני) שמתקשים להבין את הזמנים למרות שיש להם אוצר מילים גבוהה ואף ידיעתם בשפה נרחבת, והזמנים לא גמורים!!! אני ממליץ להתגייס ולעזור להשלמת הספר, ובמהירות!
ואם אני כבר כותב: גם הספר צרפתית זקוק לתשומת לב, איטלקית וספרדית ממזמן כבר אמורים היו להיות בוויקיספר, ובכלל כל מדף השפות זקוק לשינוי מרענן...
אני אשמח (ואני מניח שעוד כמה) אם אלו שיודעים שפות זרות יתגייסו לעזור (לכתוב/לשפר/לתרגם) ולשקם את המדף מחדש, שיוסיף הרבה קרדיט לוויקיספר (הרבה מעוניינים ללמוד שפות נוספות ומשלמים על זה כספים רבים על חוגים וכו' - ופה זה בחינם). Idanrm1 19:12, 26 מאי 2006 (IDT)

אם כבר אז כבר – כל ויקיספר זקוק לטיפול נמרץ, וסידור נמרץ. אני עושה חלק ממנו. אני מתכוון לסדר את כל עניין המדפים, הקטגוריות, מדפי המשנה וקטגוריות המשנה – צריך להטעים מהו ספר ומה לא, מה רשימה של ספרים ומה לא. מסובך ביותר. תזכרו: ויקיפדיה זה שם; אצלנו יש ספרים מסודרים, לא ערכים בודדים. ‏– rotemlissשיחה 11:23, 27 מאי 2006 (IDT)
אשמח גם אם תציצו במה שרשמתי בדף המשתמש שלי בדעתי על הפרוייקט. Idanrm1 11:44, 27 מאי 2006 (IDT)
על מנת לשפר את התעבורה לויקיספר, וכך גם את מספר הכותבים, כדאי ליצור קישורים מויקיפדיה לכאן. למשל בערבית או באיטלקית וכו' אין קישור מויקיפדיה לכאן לעומת אלגברה תיכונית שבה יש קישור כזה.דרורק 00:43, 29 מאי 2006 (IDT)

עיצוב מדף

כרגע אין למדפים עיצוב בכלל, יש 2 הצעות כרגע לעיצוב מדפים פה אם למישהו יש עוד הצעה שיוסיף אותה אם לא שיצביע להצעה שהוא חושב שעדיפה, פרטים נוספים על ההצעות יש בדף השיחה. חורחה

איפה להצביע? בכל אופן, אני מעדיפה את ההצעה השניה. --יונת 10:32, 28 מאי 2006 (IDT)
אני מציע לא לפתוח הצבעה כרגע, כי אני חושב שיש עוד מקום לשיפור של שניהם. אני מבקש מכולם להיכנס לדף השיחה ולהגיב לשאלות שהעלתי שם. חוץ מזה, אתם מוזמנים לערוך את ההצעות. —— בונגולים (שת) 13:24, 28 מאי 2006 (IDT)
אל תתעלמו, אני לא רוצה להחליט על העיצוב לבד. משום מה רק חורחה מגיב, וגם הוא בקושי. —— בונגולים (שת) 02:02, 30 מאי 2006 (IDT)

תבנית פרקים מוגבל

הדיון פה חורחה 18:42, 28 מאי 2006 (IDT)