לדלג לתוכן

ויקיספר:מזנון/ארכיון ינואר 2007

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי

דף זה הוא ארכיון של הדיונים שהתקיימו במזנון. דיונים חדשים יש לקיים במזנון הנוכחי. אין לערוך דף זה.


דף הדיונים הנוכחידיון חדש
2004 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2005 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2006 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2007 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2008 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2009 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2010 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר

תיבות המשתמשים

אני מנסה בימים אלו להעביר (או יותר נכון לומר להעתיק) את תיבות המשתמש הכל כך אהובות מויקיפדיה לוויקיספר. ורציתי לדעת האם למישהו יש היתנגדות או להפך מוכן לעזור לי בהעברה *שיעול* העתקה *שיעול* dan 16:41, 11 בינואר 2007 (IST)[תגובה]

ספר הדרכה ללימוד התלמוד

רציתי לדעת האם יש מקום לספר כזה בוויקיספר? ואם כן האם יש מישהו המעוניין לכתוב אותו איתי או להציע מבנה לספר. בתודה Avis 15:05, 14 בינואר 2007 (IST)[תגובה]

כמובן שיש מקום לספר כזה בוויקיספר, בדיוק כמו שיש מקום ללימוד הברית החדשה או בודהיזים, אנו כאן כדי ללמוד וללמד! לצערי אין לי ידע בנושא התלמוד אז אני לא יכול לעזור לך, אך אני כן יכול להציע לך ללכת לויקיפדיה ולבקש מהאנשים שנימצאים שם ושהנושא חשוב להם, לבוא ולעזור לך.
ובקשר למבנה, נסה לבדוק ספרים שבנויים טוב ותעתיק את צורת הבניה שלהם (רמז: בדוק את הדפים בחירת ספר החודש ואת Blender 3D ממתחיל למתקדם כדי לחפש ספרים הבנויים היטב) . בהצלחה dan 10:21, 16 בינואר 2007 (IST)[תגובה]

עמותת ויקימדיה ישראל - בדרך להקמה

שלום לכם אחינו אנשי ויקיספר,

אני הראל מהוויקיפדיה ואני כותב לכם כדי ליידע אתכם שקבוצת ויקיפדים מוכרים בוויקיפדיה העברית מתארגנת בימים אלה לקראת הקמה של עמותת ויקימדיה ישראל, שתתפקד על תקן של מה שמכונה בקרן ויקימדיה העולמית Local Chapter.

מהדיונים שערכנו בינינו עולה שאם כבר בוחרים להקים עמותה ויקיפדית, מתבקש שהיא תפעל כסניף מקומי שכזה, ממש כמו ארגונים דומים בצרפת, גרמניה, פולין ועוד ארצות רבות אחרות. לפיכך על העמותה להיקרא "ויקימדיה" ולפעול בישראל לקידום כלל מיזמי הקרן, ביניהם גם ויקיספר בעברית.

השיקולים בעד הקמת עמותה (וגם נגד עמותה שכזו) הם מורכבים ומצריכים דיון שחורג מגבולות ההודעה הזו. השורה התחתונה היא ייסוד גוף רשמי ומסודר, שיוכל לבצע פעולות בכספים, לקבל תרומות (בעתיד, בתקווה, גם פטורות ממס), ל"הגן" על השם ויקימדיה בארץ מפני עמותות אחרות שיירשמו במקומנו, וגם להוות גוף מאורגן ומסודר שאליו יוכלו לפנות גופים חיצוניים לשם שיתוף פעולה, קבלת מידע, וכיוצא בזה.

כעיקרון, ביכולתנו להתקדם להקמת עמותה מול רשם העמותות ומול קרן ויקימדיה העולמית בלי שום קשר להלכי הרוח במיזמי האחות. אבל אנחנו כמובן שואפים לקבל את הסכמתכם ולשתף אתכם בתהליכי ההקמה, במידה שתהיו מעוניינים.

לצורך בחינת העמותה הוקמה "ועדת היגוי", והיא זו שמתדיינת כרגע, בעיקר בפגישות פנים אל פנים וגם בתכתובת ברשימת דיוור ובקבוצת דיון מקוונת. אם פעילים מוכרים ופעילים כלשהם בויקיספר ירצו להצטרף לדיוני הוועדה (בעיקר כמאזינים פסיביים לדיונים האלקטרוניים), לא צריכה להיות מניעה.

אנא עיינו בw:ויקיפדיה:עמותה. זה רק קצה חוט די מבולגן, יש לנו מידע נוסף בקבוצת הדיון שלנו. מי שירצה להצטרף אליה, יכול לפנות אליי בדואל דרך דף המשתמש שלי בוויקיפדיה.

בברכה, Harel 22:12, 15 בינואר 2007 (IST)[תגובה]