שיחת משתמש:MeRabbit

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, MeRabbit, וברוך בואך לוויקיספר!
כדי לסייע לך להצטרף לקהילת ויקיספר באפשרותך:
הנחיות וכללים נוספים שיסייעו לך להשתלב נמצאים כאן:

Emblem-question.svgתפריט העזרה             Crystal Clear app khelpcenter.png תפריט ייעוץ             Crystal Clear app kopete.png כללי הנימוס בוויקיספר             Vector toolbar signature button.png איך לחתום             Copyright crystal orange.png זכויות יוצרים

בברכה,
Johnny Zoo 16:57, 3 בספטמבר 2009 (IDT)

הוקטור האלגברי[עריכה]

הי, שם לב שקיימים ערכים זהים תחת תתי שמות שונים. השתדל לשלב ולפצל את הנושא שאתה רושם לקטגוריות המתאימות, זה יחכסוך ממני עבודה. בתודה, --Illuyanka 16:09, 4 בספטמבר 2009 (IDT).

תודה על הערה. האמת שזה מה שרציתי לעשות, אבל אני לא לגמרי בטוח איך. בינתיים במילא רוב הפרקים שכבר קיימים לא מתאימים לרמה של תיכון או שהחומר בהם לא מפורט כלל. אני חושב שקודם אני ארשום את החומר עצמו ואחר כך נוכל לסדר אותו בצורה הגיונית ככה שפרקים מיותרים ולא מלאים ישתלבו בחדשים או יוסרו, מה דעתך? MeRabbit 16:16, 4 בספטמבר 2009 (IDT)
ידך חופשייה - כל עוד בסוף הכול מאורגן - לי לא אכפת, מצדי אפילו תמחק. לבנתים, פשוט פרק את הנושאים כפי שהם מפורקים בספר או שתמחוק את הקיים, למשל, הנושא : חיבור וחיסור וקטורים; קיים בערך שרשמת הוקטור האלגברי וכן גם בערך חיבור וחיסור וקטורים - תמחוק, תשלב, תעביר - יד חופשייה. תהנאה, בהצלחה! --Illuyanka 20:50, 5 בספטמבר 2009 (IDT)

סימון יוצר ציקלי[עריכה]

היי
שמתי לב שאתה מסמן יצירה של חבורה ציקלית ככה: שזה קצת מציק לי בעין. מה דעתך על

  • , או
  • למשל??

זה קצת יותר לכתוב, אבל יותר "נקי". לדעתי..
מה אתה אומר? ‏gran‏ - שיחה 09:22, 3 באוגוסט 2010 (IDT)

אני לוקח את זה בחשבון ואני אשתדל לשנות את זה כשיהיה לי זמן. כרגע אני עסוק יותר בלבנות את השלד של הספר ואת הדברים העיקריים בו ואני מודע לכך שבעקבות זה העיצוב של הספר לא מקבל תשומת לב מספקת. בכל מקרה, תודה על ההערה, אני אעשה כמיטב יכולתי בעניין ואם תרצה לעבור ולשנות בעצמך, אני אישית מעדיף את הסימן השני מביניהם. MeRabbit 14:12, 3 באוגוסט 2010 (IDT)