שיחת משתמש:Amir237d

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

היי, מה הטעם ביצירת דפי "חפשו בויקיפדיה"? ‏gran‏ - שיחה 18:28, 10 באוקטובר 2015 (IDT)[תגובה]

דפים רבים מיותרים[עריכה]

Achtung.svg

כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיספר ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת (יצירת דפים רבים ריקים שמכילים רק הפניה לויקיפדיה). המשך יצירת דפים כאלו עלול להוביל לחסימתך.

העריכות הללו לא מתאימות לויקיספר, ועל כן הדפים הנ"ל יימחקו. כמו כן, הדף משתמש:Amir237d/טיוטה מכיל תוכן שאינו מתאים לויקיספר (אולי כן מתאים לויקיפדיה, אבל לא לויקיספר). הדף לא יימחק, מכיוון שהינו דף טיוטא אישי שלך, אבל לא ניתן יהיה להעבירו למרחב הראשי.


gran‏ - שיחה 18:51, 10 באוקטובר 2015 (IDT)[תגובה]

תכתוב פה[עריכה]

בן כמה את/אתה?

אני בן 11

סבבה. אתה צריך להקשיב לחוקים פה - אחרת יחסמו אותך. אתה לא יכול ליצור דפים כמו שאתה יצרת - זה לא מתאים פה. פה כותבים ספרים, ומה שאתה כותב זה לא ספר ולא מתאים. אז אל תכתוב יותר דפים כאלה, הם יימחקו, וגם יחסמו אותך ולא תוכל לכתוב פה יותר.

תקשיב - בהתחלה כתבתי סתם דפים אבל אחר כך רציתי למלא אותם במידע שצריך. פשוט לא היה לי כוח אז פשוט הוספתי דף רגיל ותכננתי לכתוב אחר כך מידע
עדיין, פה כותבים ספרים/מדריכים. תראה לדוגמא את הספר חשבון. אתה כותב דף אנציקלופדיה על סדרת טלויזיה. זה לא שייך לפה, זה שייך לויקיפדיה. אתה רוצה לכתוב על הסדרה הזו אז אתה צריך לעבור לאתר ויקיפדיה.
פעם חסמו אותי משם לתמיד ובגלל זה אני כותב פה
באסה שחסמו אותך. מה עשית?
גם פה יש כללים, וכללי התנהגות. גם פה יחסמו אותך אם לא תקשיב להוראות.

יודע מה? בסדר, אני אכתוב רק ספרים ומדריכים!

אתה יודע מה - הכי טוב שתכתוב רק בדף הטיוטא שהתחלת. אף אחד לא יגיד לך מה לכתוב שם, ותוכל לכתוב עד שתסיים. כל עוד תעשה עריכות רק בדף ההוא אז לא נראה לי שאף אחד יציק לך. אז תכתוב שם ואחרי שתסיים לכתוב עד הסוף והכל יהיה מוכן, אז תדבר איתי שוב. בסדר?

אוקיי, בסדר!