שיחה:פיזיקה קוונטית/הסקה של הדינמיקה הקוונטית (משוואת שרנדינגר) מתוך סמטריות גלילאי

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי

הי חבר'ה, אשמח לשיתוף פעולה כאן. אם יש לכם את הספר שהזכרתי, אתם מוזמנים לעזור בהוספת קטעים נוספים ועדכון הקימים (הספר יעזור כיוון שאז הכוונה, והכיוון שאליו אני חותר יהיו ברורים כבר בשלב המבולגן והנוכחי). במידה ואין לכם את הספר, אשמח להערות וגם לתיקונים בגוף הטקסט.

הי רן,
חלק מהרעיון של ויקיספר הוא שלא יהיה אדם אחד בלבד שיכתוב ספר מסויים, אלא שברגע שאדם אחד כותב ספר, כל מי שיכול לתרום משהו יעזור לו. כרגע, נראה שהפיזיקאית היחידה פה זו אני (אם כי בהחלט יתכן שאני טועה, ואז אבקש את סליחתם של כל שאר הפיזיקאים הכותבים כאן). מכל מקום, אני אשמח להוסיף ולתקן, אבל זה יצטרך לחכות לתום תקופת המבחנים שלי... מכל מקום, בינתיים אני ממליצה לך להוסיף גם את המונח הלועזי "איווריאנטיות", על מנת שמי שייתקל בו בעתיד ידע לקשר בינו ובין "סימטריה" ו"שמירה". רותם 16:25, 14 פברואר 2006 (UTC)
הי שוב,
  1. ברשותך, שיניתי את הקישורים לדפים שאינם קיימים לויקיספר:קישור שעדיין לא קיים. שהרי, לשם כך נבנה דף זה.
  2. כמו שאתה רואה הוספתי כמה שינויים. הנושא שאתה מדבר עליו הוא נושא שאינו מוכר לי כל כך, כך שאשמח אם תעבור על מה שהוספתי ותבדוק שאכן לכך התכוון המשורר.
  3. בסעיף שבו אתה רושם את הטרנספורמציה: אם אתה רוצה לשנות את s, אולי תשתמש ב- T(t), על מנת לציין טרנס' של הזמן? רותם 18:16, 14 פברואר 2006 (UTC)