לדלג לתוכן

שיחה:פיזיקה קוונטית

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
הוספת נושא
מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי

זו אגדה. שמעתי אנשים שטוענים שהוא אמר את זה ואנשים שנשבעים בלהט שמשפט כזה מעולם לא יצא מפיו, בפרט לא בהקשר הזה. מכל מקום, אני מוכנה לשנות את הניסוח למשהו קצת יותר מדויק. רותם 16:21, 23 דצמבר 2005 (UTC)

אנחנו לא דמוקרטיה שבה אם חלק מהאנשים אומרים שכן וחלק אומרים שלא אז מחליטים שזו "אגדה". אני מוכן להישבע בלהט שאלביס היה חייזר (ויש אנשים שאכן עושים את זה) - אז מה?
לענייננו, הציטוט המפורסם לקוח, ככל הידוע לי, ממכתב ששלח איינשטיין למקס בורן, כך שהניסוח "מעולם לא יצא מפיו" יכול להיות נכון ועם זאת לא לסתור את ייחוס הציטוט לאיינשטיין. יואילו נא אלו שאומרים שאיינשטיין והציטוט לא קשורים זה לזה להגיד האם לדעתם המכתב המדובר לא נכתב אף פעם. הנה אתרים שטוענים שהוא דווקא כן נכתב ואפילו מביאים חלקים ממנו: [1], [2], [3], [4]. ייתכן שהם משקרים, אבל אני מוכן להישבע בלהט שהם לא. גדי אלכסנדרוביץ' 18:43, 23 דצמבר 2005 (UTC)
כאמור, אין שום "מיתוס" שמעורב בעניין. יש מכתב שמיוחס לו מען ותאריך מדוייק. אם את טוענת שהמכתב מפוברק, אני בטוח שאת לא היחידה ותוכלי להביא אתר שעוסק בכך (או קישור לספר/מאמר אם תרצי). אם לא, אין שום סיבה לכתוב שזה "מיתוס". גדי אלכסנדרוביץ' 19:57, 23 דצמבר 2005 (UTC)
מה זאת אומרת "אלביס היה חייזר"? אתה טוען שהוא כבר לא עמנו? וטוב, בסדר, אם אתה מתעקש. פשוט לא רציתי לכתוב משהו לא מדוייק. רותם 19:49, 24 דצמבר 2005 (UTC)

הפסקת כתיבת הספר[עריכה]

מחברת הספר החליטה כי התכנים אותם חשבה לכתוב כאן מתאימים יותר למחברת פיזיקה קוונטית 1 - מחברת קורס. על כן, הפסיקה לכתוב כאן והמשיכה את הספר בקישור האמור.

כל המעוניין מוזמן, כמובן, להמשיך לכתוב ספר זה! רותם 10:43, 13 ינואר 2006 (UTC)

בלגן[עריכה]

היי רותם ,אם החלטת להעביר את הספר לחבורת אחרת ,למה לא לשים קישור לשם בדף הערך עצמו..? יש שם קישור למשהו פחות מקיף מהדף אליו את מקשרת פה...הקוראים לא אמורים לעקוב אחר דפי השיחה...

צודקת, בוצע. רותם 03:52, 25 ינואר 2006 (UTC)