שיחת משתמש:Ofeky~hewikibooks

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, Ofeky~hewikibooks, וברוך בואך לוויקיספר!
כדי לסייע לך להצטרף לקהילת ויקיספר באפשרותך:
הנחיות וכללים נוספים שיסייעו לך להשתלב נמצאים כאן:

Emblem-question.svgתפריט העזרה             Crystal Clear app khelpcenter.png תפריט ייעוץ             Crystal Clear app kopete.png כללי הנימוס בוויקיספר             Vector toolbar signature button.png איך לחתום             Copyright crystal orange.png זכויות יוצרים

בברכה,

אמיתי 23:12, 16 יולי 2005 (UTC)

תווים ומנגינה[עריכה]

בויקיסופיה יש אפשרות (כמו math) לעשות חמשה עם תווים וגם להוציא קובץ MIDI שמשמיע את השיר, אם אתה מסתבך, אתה יכול לדבר עם ארז סגל לגבי השימוש בתבנית. יש לי הרגשה שהוא האנונימי העומד מאחורי זה. תודה רבה על התרומה. --הדוקטור המשוגע (שיחה) 15:22, 28 יולי 2005 (UTC)

אם אני לא אסתדר עם האפשרות, לאחר שאשאל, אני בכל זאת אמשיך להכין תמונות. תודה, יש גם המשך למה שכתבתי... (-: Ofeky 18:10, 28 יולי 2005 (UTC)

זכויות יוצרים[עריכה]

אופק, אל נא תשכח לציין מהן זכויות היוצרים שתחתיהן העלית את הקבצים שיצרת. התבניות הן התבניות הרגילות של ויקיפדיה. הרישיון שתחתיו עובדים כל אתרי ויקידמיה בכל הקשור למלל המופיע בהם הוא {{GFDL}}. בתודה מראש, אמיתי 09:56, 3 אוגוסט 2005 (UTC)

לאיפה נעלמה הפשטות?!? בסדר, אכתוב מה שביקשת )-: Ofeky 16:29, 5 אוגוסט 2005 (UTC)
לא הייתה פשטות מעולם, רק חוסר-בהירות. אל לך להתבלבל בין השניים. אמיתי 10:47, 6 אוגוסט 2005 (UTC)

על קטוגוריות ורשימות[עריכה]

הי אופק, בתור מישהי נטולת פז"ם בויקי אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מהו ההבדל בין רשימות ובין קטגוריות. יש סיכוי שאתה מתנדב? (אם אבקש יפה?) Superot 14:28, 17 אוגוסט 2005 (UTC)

קטגוריות הם כמו הרשימות, רק שהן נוצרות אוטומטית כאשר כותבים למשל [[קטגוריה:מוסיקה]] ואז מופיעים שם כל הערכים ששיָיָכת לקטגוריה. רשימות, פשוטו כמשמעו, רשימות לפי נושאים, לפי מיטב הבנתי (אולי אני לא מדייק) הן כמו הקטגוריות רק שהם מתוזקות ידנית (צריך להיכנס לרשימה המסויימת ולהוסיף אותם) וניתן לשלוט על סידור האלף-בית שלהם. הבנת משהו? Ofeky 16:44, 17 אוגוסט 2005 (UTC)

לימוד נגינה[עריכה]

אופק שלום! זמן רב לא יצא לי להמשיך לעבוד על פרוייקט מדף המוסיקה. כולי תקווה כי אוכל לסיים לפחות את הספר הראשון בחודש הקרוב. אחת הסיבות ל'נפילת המתח' בפרוייקט, היא כי לא מצאתי עדיין שותף בויקיספר העברי לתחום המוסיקה.

ראשית, אשמח לעזור ולייעץ בכל מה שקשור לכתיבת תווים והפיכתם ל-.png ו .mid בעזרת WikiTex.

שנית, אינני מאמין שבחצי השנה הקרובה, אגיע לתחילת הספר השני שבו אמורים ללמוד גם קצב מנוקד, ושש-עשריות. אני חש שיש צורך להעשיר הרבה את הספר הראשון בחומר תרגול רב, ואולי אף לערוך אותו אחרת, לקצר אותו ולשנות את סדר הפרקים, כך שאדם ללא כל רקע בנגינה יוכל ללמוד בעזרתו 'שיעור אחר שיעור' נגינה על פסנתר.

כמו-כן אינני מנגן על גיטרה כמו על פסנתר, אך אני בהחלט נגן מדורות בגיטרה ובחליל צד. באקורדיון למדתי כבר לנגן את יונתן הקטן. אני מנסה ללמוד את התיאוריה של המוסיקה, ואת ההגיון המתמטי שלה ושל כלי הנגינה (זה קל יותר מלנגן, ודי מעניין). דווקא בהגדרה הפשוטה לקצב, הסתבכתי מאוד, ועל השאלה הכביכול פשוטה 'מהו קצב?' דיברתי שעות ארוכות מאוד עם מוסיקולוג. חשוב לי מאוד לחזור ולשפר בספר את הדיוק בהגדרות, על-מנת לא ללמד דברים שאינם נכונים וליצור בסיס טוב לנגנים מתחילים.

לסיכום, כיוון ששנינו היחידים כרגע שעורכים במדף המוסיקה, אשמח לשוחח איתך (בדף השיחה של מדף המוסיקה? דפי השיחה שלנו? בצ'ט?) לגבי סידור מדף המוסיקה, ודף מטלות משותף לשנינו, ואולי לאחרים שיצטרפו.

ארז סגל 11:17, 3 ספטמבר 2005 (UTC)

ההצבעה על הסדר בויקיספר[עריכה]

כדאי שנגמור את זה מהר ונוכל להפוך את כל ויקיספר לספריית ספרים מסודרת שכל מי שירצה להוסיף בה משהו ידע (או יכוון) איפה ואיך לעשות את הספר.

מצטער על זה שאני לא תורם מספיק, ועל זה שאני נכנס לכם לחיים ;)

--הדוקטור המשוגע (שיחה) 06:36, 16 אוקטובר 2005 (UTC)

בקשה/שאלה[עריכה]

היי, אני בתחום המוזיקה כבר קרוב ל12 שנים. מתוכם 7 פסנתר והשאר גיטרה, באס, מפוחית וקצת תופים. החסך שלי במוזיקה הוא באקורדים על קלידים. כשלמדתי פסנתר - למדתי דו מי סול ולא C. עכשיו זה לא מתחבר לי עם אקורדים כתובים מכלים אחרים. אני מנסה ללמוד פירוקי אקורדים ועדיין - כשאני מגיעה לפסנתר זה לחשוב לפני כל אקורד. נכנסתי למדריכים שלך של "אקורדים באורגן" וזה מאוד עזר. אתה מתכנן להמשיך אותם? יש להם המשך? שיטת העבודה של ה2-2...ואולי יותר המנגינות עצמם. אשמח אם תוכל אפילו לשלוח אליי במייל תווים לפי רמות - כל פעם מצטרפים שני אקורדים. קשה למצוא כאלה עצמאית. תודה מראש, מקווה שתוכל ותרצה לעזור! נעם של הים 08:20, 1 באוקטובר 2006 (IST)Reply[תגובה]

השם של חשבונך ישונה[עריכה]

03:52, 18 במרץ 2015 (IST)

חשבון לאחר שינוי שם[עריכה]

10:59, 19 באפריל 2015 (IDT)