שיחת משתמש:Eyalgolan14

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, Eyalgolan14, וברוך בואך לוויקיספר!
כדי לסייע לך להצטרף לקהילת ויקיספר באפשרותך:
הנחיות וכללים נוספים שיסייעו לך להשתלב נמצאים כאן:

Emblem-question.svgתפריט העזרה             Crystal Clear app khelpcenter.png תפריט ייעוץ             Crystal Clear app kopete.png כללי הנימוס בוויקיספר             Vector toolbar signature button.png איך לחתום             Copyright crystal orange.png זכויות יוצרים

בברכה,
Mintz l 11:56, 23 בפברואר 2008 (IST)

שער:חטיבת הביניים[עריכה]

שלום וברוך בואך לויקיספר. האם אתה בטוח שכדאי לבצע את הפיצולים לפי כיתות? במקצועות רבים (כגון אזרחות, היסטוריה, מתמטיקה ועוד) החומר משתנה משנה לשנה ולא באמת ניתן לומר מה מתאים לאיזו כיתה - איש לפי רמתו. כמו כן הבט ב:

מה דעתך? בברכה, Mintz l 11:50, 23 בפברואר 2008 (IST)

שער: חטיבת ביניים[עריכה]

בנוגע לבחירת ערכים על פי כיתות: לפי דעתי ועל פי מה שידוע לי רוב המידע הלימודי לא משתנה- ברוב המקצועות, והדבר היחיד המשתנה הוא ספר הלימוד- אומנם סגנון הכתיבה וארגון המידע באותו הספר משתנה, אך לא המידע שמוצג בו לתלמידים, ולכן הספרים יישארו מעודכנים עוד זמן רב.

בברכה, --Eyalgolan14 12:42, 23 בפברואר 2008 (IST)

שלום לך. (נהוג להמשיך שיחה במקום בו היא התחילה, כך שאין צורך שתכתוב בדף השיחה שלי גם). גם אם החומר לא משתנה משמעותית, אני לא רואה טעם בהפרדה הזו. במקצועות כמו הסיטוריה ואזרחות ותנ"ך ההבדל היחיד הוא היקף הנושאים. מה שכתוב עבור תלמידי כיתה י"ב באזרחות, יהיה ברור גם לתלמידי כיתה ט'. אנא פרט את שיקוליך להפריד.
בדף השיחה שלי כתבת "אני ידאג למלות את אותם ספרים תוך מספר ימים". איני מבין למה התכוונת. לידיעתך, חל איסור מוחלט להתעיק חומר המוגן בזכויות יוצרים. Mintz l 18:43, 23 בפברואר 2008 (IST)

שער" חטיבת ביניים[עריכה]

קודם כל, מה הקרש כאן זכויות יוצרים? שנית, תפקידו השער לחטיבת הביניים הוא לספק את המידע שנלמד בחטיבות הביניים, ולכן זה המידע שנדרש. אבל אם באמת חשוב לך, שהיו מספר מועט יותר של ערכים כדי שלא יהיו ערכים דומים, אז תמחוק את אזרחות ותנך. חוץ מזה, לא הוספתי שום "היסטוריה לכיתה ט". --Eyalgolan14 17:42, 24 בפברואר 2008 (IST)

לגבי זכויות יוצרים - לפי מה שכתבת הבנתי שהתכוונת להעתיק תוכן של ספרים לכאן, וזה אסור. אם לא הבנתי נכון אני מתנצל.
אתה כמובן יכול ליצור ערכים נוספים דוקא עבור כיתות ט', אך מטרתי הייתה לחסוך לך עבודה כפולה, שכן ייתכן וחלק מהנושאים כבר קיימים, או שספרים אחרים יוכלו גם להנות מהתוכן שלך. אני משאיר את ההחלטה לך. בכל מקרה, תמיד ניתן יהיה לשלב עם דפים אחרים במידת הצורך. בברכה, Mintz l 23:52, 24 בפברואר 2008 (IST)

הכנה למבחן-שהות[עריכה]

שלום לך, הספר שיצרת בשם הכנה למבחן נמצא תחת תבנית שהות. לפיכך, דף זה ימחק תוך שבוע מיום הצבת תבנית זו אם לא יורחב. --‏Illuyanka‏ 16:33, 14 במאי 2010 (IDT)