שיחת משתמש:יובלי

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, יובלי, וברוך בואך לוויקיספר!
כדי לסייע לך להצטרף לקהילת ויקיספר באפשרותך:
הנחיות וכללים נוספים שיסייעו לך להשתלב נמצאים כאן:

Emblem-question.svgתפריט העזרה             Crystal Clear app khelpcenter.png תפריט ייעוץ             Crystal Clear app kopete.png כללי הנימוס בוויקיספר             Vector toolbar signature button.png איך לחתום             Copyright crystal orange.png זכויות יוצרים

בברכה,

שלום יובלי, אני מתנצל אך נאלצתי למחוק את דף המשתמש שלך. אבקשך לא למסור את סיסמתך בדף המשתמש, בכדי שלא ישתמשו בה משתמשים אחרים. תודה. עידן ד 16:24, 27 ינואר 2006 (UTC)

ברוך הבא וכמה הערות[עריכה]

שלום יובלי,
ראשית, ברוך הבא לויקיספר!
שנית: שמתי לב שרק הגעת וכבר התחלת לקחת חלק פעיל בדיונים וכולי, וברצוני לברך אותך על כך. הלוואי שכל המשתתפים יהיו פעילים כמוך!
ודבר אחרון, אם יורשה לי להעיר כמה הערות שיכולות להיות לך לעזר:

  1. כאשר אתה חותם את שמך, במקום להתאמץ ולכתוב המון סוגריים [[[]]] וכולי, אתה יכול פשוט לכתוב ~~~~. בצורה כזו, שמך ירשם אוטומטית, כמו גם התאריך והשעה בהם כתבת.
  2. לגבי הצעתך לכתוב את שם הכותב בדף המידע (האם התכוונת לדף השיחה?): אם תתבונן ב"גרסאות קודמות", תוכל לדעת מי כתב מה. בנוסף, אם אתה מוסיף הערה חדשה, אנא ממך - אל תוסיף אותה בשורה קיימת, אלא התחל אותה בשורה חדשה על מנת שכולם ידעו שאתה כתבת הערה זו, ורק אותה.
  3. לגבי כתיבה בכלל: אולי כדאי לך לעבור קצת על הכללים ועל דפי העזרה. כך, למשל, תוכל לדעת, ששתי השאלות ששאלת מקומן בויקיספר:מזנון, ואז גם היית זוכה לקבל שם תשובה מסודרת. הדבר יקל עליך מאוד. בנוסף, אני ממליצה לך לעבור על מה שכתבת לפני שאתה שולח (באמצעות הלחצן "הראה תצוגה מקדימה"). כך תוכל לראות איך ייראה הדף בסופו של דבר, וגם תהיה לך הזדמנות לעבור על ניסוח, על שגיאות כתיב וכולי. אולי תרצה להתאמן קצת בארגז החול שלך.
  4. לגבי שתי שאלותיך:
  • "יש מישהוא שעובד יש כמות מידע נמוך בויקיפדיה בזמן האחרון": אני מודה שלא הצלחתי להבינה עד הסוף. אם הכוונה היא "האם יש אנשים שעובדים כאן על ספרים?": התשובה היא כן, יש. לצערינו, אין לנו הרבה זמן פנוי לצורך העניין, אבל אנחנו משתדלים לעבוד על הספרים ככל יכולתינו. אבל אתה צודק, והיינו מאוד שמחים אם יהיו עוד כותבים. אם אתה מדבר על ויקיפדיה - שאל שם.
  • "אפשר לכתוב ספרים שאין בהם מידע?": אם הכוונה היא שברצונך לפרסם כאן "סתם" סיפורים: התשובה על כך היא לא. אתר זה מיועד לפרסום ספרי לימוד ומדריכים, אך אינו מיועד לפרסום סיפורת (כלומר "סתם" סיפורים). אם הינך מעוניין לפרסם סיפורת, אתה מוזמן לעשות זאת באתרים כגון במה חדשה ( http://www.stage.co.il ).

לעוד שאלות, טענות, מענות וכולי, אתה מוזמן כאמור לפנות לויקיספר:מזנון או לשיחה עם אחד המשתמשים (כולל אותי, כמובן!) רותם 17:31, 28 ינואר 2006 (UTC)