שיחת משתמש:חשמלית~hewikibooks

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי
שלום, חשמלית~hewikibooks, וברוך בואך לוויקיספר!
כדי לסייע לך להצטרף לקהילת ויקיספר באפשרותך:
הנחיות וכללים נוספים שיסייעו לך להשתלב נמצאים כאן:

תפריט העזרה             תפריט ייעוץ             כללי הנימוס בוויקיספר             איך לחתום             זכויות יוצרים

בברכה,

אמיתי 13:03, 17 יוני 2005 (UTC)

מספרים מרוכבים[עריכה]

בקשת עזרה: תעברי על הערכים שכבר נכתבו במספרים מרוכבים בזמנך הפנוי ו:

  1. תקני ניסוחים קלוקלים. יש הרבה.
  2. הגידי בדף השיחה מה לא ברור.

המטרה של הספר הזה היא להיות נגיש לתלמידים לארבע וחמש יחידות (אני לא מעז לכתוב לקהל יותר מתקדם מתוך ציפייה לכסות את החומר שדרוש לו), אז כל דבר שהוא טיפה לא ברור, לא להתבייש ולצעוק ולקלל אותו. תודה מראש. גדי אלכסנדרוביץ' 14:12, 1 אוגוסט 2005 (UTC)

הי גדי, עברתי על הערך ועל שלושת השיעורים הראשונים. תיקנתי קצת ניסוחים והוספתי קישורים. נכון, יש מה לשפר, אבל בסך הכל הערכים די טובים לדעתי. השארתי לי קישור לספר בדף המשתמש שלי כדי שאחזור אליו מאוחר יותר. בינתיים יותר דחוף לי לטפל בערך טרנזיסטור בויקיפדיה. המשך בעבודה הטובה (כאן בויקיפדיה). אתה מוזמן לפנות אלי שוב בכל עניין, אבל שים לב שאני נמצאת כאן לעיתים די רחוקות. אתה יכול גם להשאיר לי הודעה בדף המשתמש שלי בויקיפדיה ולהפנות אותי לכאן. חשמלית 11:53, 29 אוגוסט 2005 (UTC)

בעיה קלה[עריכה]

הי חשמלית. בדיוק עברתי דירה, ואני לא יודע איך לפרוק את הארגזים- זה לא כתוב במדריך... סתם. אבל מה עם ההמשך? עידן ד 16:30, 4 אוגוסט 2005 (UTC)

סליחה, זנחתי קצת את הפרוייקט. אני עובדת כרגע במלוא הקיטור הויקיפדיה. מבטיחה לחזור. ומזל טוב על הדירה :-) חשמלית 12:38, 28 אוגוסט 2005 (UTC)

קטגוריות[עריכה]

צריך להיות זהירים כשנותנים קטגוריות לדברים. בניגוד לויקיפדיה, כאן ערכים לא עומדים בפני עצמם אלא הם חלק מספר, ולכן כלל לא ברור שצריך להכניס כל פרק מספר לקטגוריה. גם אם מכניסים לקטגוריה, עדיף שזו תהיה תת קטגוריה של הספר עצמו. לכן פרקים מספר על מספרים מרוכבים מתאימים לא למדף מתמטיקה אלא לכל היותר למדף "מספר מרוכבים לתיכון". גדי אלכסנדרוביץ' 07:00, 6 ספטמבר 2005 (UTC)

הי גדי. באמת התלבטתי בסוגיה, אבל אין לי את הזמן להתחיל למיין ספרים לקטגוריות משנה. העדפתי להכניס אותם לקטגוריה מתמטיקה מאשר להשאיר אותם חסרי קטגוריה בכלל. מה גם, שקטגוריה מתמטיקה עדיין לא מכילה כל כך הרבה ערכים שיהיה קשה להשתלט על העניין. השלב הבא (מבחינתי) בעניין זה הוא לעבור על כל הספרים המצויים בקטגוריה הזו (ועכשיו שכולם שם זה יהיה יותר קל) ולהכניס אותם לקטגוריות משנה. את חלקם צריך להשאיר גם בקטגוריית האם ואת חלקם לא. אני פשוט מנצלת את תכונות הויקי כדי לחלק את העבודה לכמה חלקים (-: חשמלית 07:06, 6 ספטמבר 2005 (UTC)

השם של חשבונך ישונה[עריכה]

03:52, 18 במרץ 2015 (IST)

חשבון לאחר שינוי שם[עריכה]

10:59, 19 באפריל 2015 (IDT)