לדלג לתוכן

שיחת משתמש:גדיאון

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
הוספת נושא
מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי

סידור האש[עריכה]

שלום, וברוכים הבאים לויקיספר!

רציתי לשאול אותך מהו סידור "האש"?

חוץ מזה אני חושב שכדאי לך לבחון האם הסידור מתאים לויקיספר(שהוא אתר סיפרי לימוד) או לויקיטקסט שהוא פשוט ארון ספרים (ולא ספרי לימוד).

בתקווה שתעזור לנו להרים את ויקיספר, הדוקטור המשוגע 15:29, 2 ספט' 2004 (UTC)לעניות דעתי הוא מתאים לויקיספר שכן למרות שהוא יכיל את התפילות הרגילות הוא יכיל יותר מהן ולכן הוא לא שייך לויקי-טקסט שכן איננו חיבור ישן ומקור אלא חיבור חדש. "האש" הכוונה לניצוץ שלפי הזרם של ישיבת מרכז הרב מאחד ומייחד את בני העם היהודי. מטרתו של סידור האש היא ליצור ספר תפילות עשיר יותר בתוכנו מן הסידורים הרגילים וגם שיהיה פתרון כולל לתפילה.

גדיאון 16:16, 4 ספט' 2004 (UTC)השאלה היא איך תמנע מתפילות שאינך מעוניין שיכנסו, מלהכנס? --הדוקטור המשוגע 22:06, 4 ספט' 2004 (UTC)

כל תפילה של גולשים תהיה בפורמט כזה:

תפילה גולשת

תפילות מחוץ למסגרת שחורגות מן השלד של הסידור יועברו לתוך מסגרות צהבהבות כאלו כך שכולם יוכלו לראות מה היה בסידור במקור ולבחור בזמן הדפסה או שימוש במה הם רוצים לעשות שימוש.

06:00, 6 ספט' 2004 (UTC)


יפה מאוד!

האם ישנן השמטות מהנוסח המוקבל בסידור?

היכן רשמת את הכללים לכתיבה? (חוץ מסידור האש/עקרון ששם לא רשמת את הכלל של המסגרת)


יהיו רק הוספות ללא השמטות. כל התפילות המקובלות כגון קריאת שמע ו-שמונה עשרה וכו' הסידור רק בתחילת דרכו בהמשך הדרך אני אוסיף את הכללים לכתיבה 06:44, 9 ספט' 2004 (UTC)

תתי דפים[עריכה]

שלום לך,

מנסיוני כמפעיל בויקיפדיה, כדי ליצור תתי-דפים רצוי לעשות זאת בעזרת קו נטוי הפוך מזה שאתה עושה בו שימוש. אם תשתמש בקו נטוי כזה: / , בראש כל דף תהיה שורה ובה יווצר אוטומטית קישור לדף האם. אתה יכול להשתמש בלשונית ה"העבר" כדי לעשות זאת ביעילות בכל הדפים שיצרת עד עכשיו.--[[משתמש:Roybb95|רועי | (שיחה) |]] 15:45, 3 אוק' 2004 (UTC)מהי "עדת האש"? עלי 09:02, 31 אוק' 2004 (UTC)

גאווה וסטאטוס[עריכה]

האם ערך זה קשור לספר? לנושא? למדף? לקטגוריה? משהו? רותם 00:29, 27 פברואר 2006 (UTC)