שיחת ויקיספר:מיזמי ויקיספר/פרויקט

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

מה עם היסטוריה? אומנם זה התפקיד של ויקיפדיה, אך זה לא כתוב בצורה ערוכה וברורה לבגרות. ויש גם: ג"ג, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, כלכלה, יזמות וכו'.

נכון מאוד, טעות שלי. אך אל לנו לשכוח שמשרד החינוך נותן בגרות בכל נושא (החל מאופנה וכלה באוירודינמיקה) ולכן נתתי את המקצועות הראשיים. אני מתנצל על שלא הכללתי את היסטוריה, אך לגבי שאר המקצועות ההומניים אני מקווה שירשמו הדברים אך אינני חושב שצריך להכליל אותם המקצועות העיקריים. --הדוקטור המשוגע (שיחה) 18:00, 2 אוק' 2004 (UTC)

הייתי רוצה לתרום, אבל אני לא יודע איך. הכוונה היא שאני לא יודע איזה חומר יש ללמד. איפה ניתן למצוא את החומר הכלול בתכנית הלימודים הנוכחית לבגרות? IBB 12:53, 6 נוב' 2004 (UTC)

השאלה היא באיזה מקצוע אתה מעוניין לתרום, אם זה אחד מהמקצועות שכבר פורטו (כימיה, מתמטיקה או פיסיקה) אז יש את הפירוט בתוך הערכים, אם לא אני אוכל לחפש עבורך את הנושאים. בבקשה פרט מה המקצוע בו אתה רוצה להשקיע. --הדוקטור המשוגע (שיחה) 14:42, 9 נוב' 2004 (UTC)

כפילות פרוייקטים[עריכה]

אם תסתכל פה תראה שיש כבר פרויקט כזה, ואנשים שמה נרשמו כדי לכתוב ספרים לבגרות. חורחה

הורדתי את ההערה[עריכה]

היתה בדף הערה:

"הערה: במצב בו מספר כותבים שונים מנסים לערוך את אותה רשימה מצומצמת של ערכים, יש סיכון גבוה של התנגשויות. כדי למנוע התנגשויות, נבקש מכל מי שמתעתד לפעול במסגרת פרויקט זה להוסיף, מיד כשהוא מתחיל לערוך מאמר, את התבנית {{בעבודה}}, לשמור את התוצאה, ורק אז להתחיל לעבוד. בסיום העבודה יש להסיר את התבנית. כך תמנע עוגמת נפש מיותרת. בנוסף כדאי אולי לבחור אקראית (או לפי תחומי עניין) ערכים מתוך הרשימה לעיל, ולא להתחיל מיד בערך הראשון -- שוב, כדי להקטין את הסיכון להתנגשות."

אני חושב שעדיף לא לכתוב הערה כזאת. הפעילות בוויקיספר היא מאוד מועטה והסיכוי להתנגשות עריכה קטן. חוץ מזה, אין סיבה לעודד אנשים לשים את התבנית - מי שירצה ישים את זה, אבל אין צורך לבקש לשים אותה. זה מוגזם. בונגולים 17:29, 10 אפריל 2006 (UTC)