שיחת ויקיספר:מזנון/מדיניות סדר

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי

ארז, אני בטוח שכוונתך טובה, אבל ממה שכתבת כרגע בערך לא ברור מה אתה רוצה. אני מציע שתנסה להרחיב קצת.

כמו כן, שים לב שלכתוב מדף: מספרים מרוכבים לא יוצר קטגוריה אלא ערך שנקרא "מדף", נספר ברשימת הערכים, מופיע תחת מרחב השם "כללי" וכדומה. במקום לכתוב "מדף" כותבים קטגוריה, והקטגוריה עצמה מופיעה כ"מדף" בכל ערך שאליו היא מוצמדת. גדי אלכסנדרוביץ' 09:28, 4 ספטמבר 2005 (UTC)

סיכום[עריכה]

מישהו מתנדב לכתוב בתחתית הדף (או בראשו) את סיכום ההצעות שהתקבלו, על מנת לעשות מעט סדר בבלגן? ואם אפשר, שיהא זה סיכום מפורט ככל האפשר. תודה! רותם 21:45, 18 דצמבר 2005 (UTC)


שאלה לגבי השמות[עריכה]

החלטה שקיבלתם:

  • כל קובץ יכיל בשם את שם הספר או קיצורו (אקורדים לפסנתר), מספר הכרך והפרק (א1, ב3), מקף (-) ואז את שם הקובץ או מספרו הסידורי בעמוד. דוגמא: אקורדים לפסנתר א4 - אקורדE

אני פשוט לא מבין את ההגיון מאחורי ההחלטה הזאת אם המערכת של ויקי מזהה שספר בשם: אקורדים לפסנתר א4/אקורEד הוא חלק מהספר: אקורדים לפסנתר א4 לדוגמא בספר של שפת C (אני ישנה את העמוד הראשי שיעמוד במה שנקבע) זה פועל מצויין הסידור של הסלאש חורחה 18:00, 15 פברואר 2006 (UTC)

אכן שאלה טובה. אני אישית איבדתי את ידיי ואת רגליי בעמוד הזה. מכל מקום, מה שנעשה בפועל זה: [[שם הספר/שם תת פרק/שם תת-תת פרק]] וכולי, בדיוק מהסיבה שציינת - כי המערכת של ויקי מזהה את זה. רותם 19:49, 15 פברואר 2006 (UTC)
אז לא עדיף לשנות גם פה כדי שחדשים לא יתבלבלו?(דרך אגב איך עשית שאוטומטית זה ירשום את השם שלך ולא את השם של המשתמש? חורחה 20:31, 15 פברואר 2006 (UTC)
טוב אני משנה אם למישהו יש התנגדות אז שיגיד פה ונשנה חזרה פשוט אין הגיון בזה וגם זאת לא השיטה שמבוצעת בפועל חורחה 14:07, 16 פברואר 2006 (UTC)