שיחת ויקיספר:דלפק ייעוץ

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

איך לכתוב כותרת לשאלה[עריכה]

אהלן,

אנא זכרו לכתוב כותרת לשאלה שלכם על ידי שימוש ב==, ולא ב=. אם תכתבו =, אז השאלה הבאה שתישאל תוצג בתור נושא בתוך השאלה שלכם. אפשר בכלל להמנע מעריכת הנושא ידנית, וללחוץ על הלשונית + שמופיעה למעלה.

תודה,

Thedsadude 11:20, 5 בדצמבר 2007 (IST)תגובה[תגובה]

איך "מארכבים" את המזנון?[עריכה]

שמתי לב שקשה מאוד להיתמצא "בדלפק" המזנון עקב גודלו, אז רציתי לארכב אותו אך לא הצלחתי לעשות זאת בעצמי... מישהו יודע איך עושים זאת? dan 10:12, 13 בספטמבר 2008 (IDT)תגובה[תגובה]

לא מוצא את הספר...[עריכה]

הורדתי ספר עם המון מושגים בטכנולוגיות מידע (חומרה, תוכנה, תקשורת). בכל דף רשום מתוך WIKIBOOK. בגלל כמה בעיות נסיתי לחזור למקור - אך איני מוצא אותו באתר! יש רעיון?

הי,

קצת קשה כשאינך ממקד את הנושא המדוייק, אך, הנה כמה הצעות :

  • ע"פ התיאור שתיארת הספר יכול להיות בשני מדפים : מחשבים ותכנות - בדוק שם ע"פ החומר שיש בידך.
מדף מדף מחשבים
מדף מדף תכנות
  • העתק משפט (שים אותו במרכאות) והעתק ל-google. חפש ספציפי באתר ויקסיספר (העתק לחפש את המשפט : site:he.wikibooks.org).די בטוח שיעבוד כל עוד לא נערכו שינויים בערך שיש בידך.

בהצלחה, --Illuyanka 21:38, 11 בדצמבר 2008 (IST).תגובה[תגובה]

תוכן עניינים[עריכה]

איך מוסיפים תוכן עיניינים לספר? --Avital96 21:36, 3 במאי 2009 (IDT)תגובה[תגובה]

הבט ב-{{תוכן עניינים}}. Mintz l 16:10, 9 במאי 2009 (IDT)תגובה[תגובה]

הוספת טבלה[עריכה]

אהלן באתר ויקיגניה: http://wikigenia.org.il, בעריכת דף מופיעה שורת המכשירים, כפי שמופיעה למעלה כאן. במקום שצריך להופיע אייקון להוספת טבלה אין תמונה אלא כתוב: הוספת טבלה. בדף ה HTML ראיתי שהכתובת לאייקון היא: src="http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/6/60/Button_insert_table.png" שלא ניתן להגיע אליה, בעוד שלכל הכפתורים האחרים יש הפנייה לתיקיית SKINS ושם מופיעים כל האייקונים כמו למשל: src="/skins/common/images/button_nowiki.png" אני מעוניין לשנות את כתובת האייקון להוספת טבלה לתיקיית SKINS אולם איני מצליח למצוא היכן ההגדרה המקורית כדי שאוכל לשנותה. האם מישהו יכול לסייע לי בנדון?

הודעת שגיאה לא ברורה[עריכה]

אהלן, באתר ויקיגניה http://wikigenia.org.il ,לאחר ביצוע עידכון גירסה באחד הדפים מופיעה ההודעה: Warning: Parameter 3 to renderCreatebox() expected to be a reference, value given in /home/dorotinf/public_html/wikigenia/includes/parser/Parser.php on line 4020 הסתכלתי במסמך הנדון בשורה המתאימה ולא הבנתי מה עלי לעשות. האם מישהו יכול להציע לי מה עלי לעשות כדי להוריד הודעה זו?