משתמש:DanH12/סלסה קובנית על פי מדיה נוצ'ה/מדיה נוצ'ה תל-אביב

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי

מדיה נוצ'ה תל-אביב, המוכר גם בשם מנת"א, הינה קבוצת המדיה נוצ'ה התל-אביבית. הקבוצה הוקמה בשנת 2010, והיתה קבוצת המדיה-נוצ'ה השניה שהתארגנה כקבוצה לאחר מדיה נוצ'ה המקורית בגבעה הצרפתית בירושלים, והשלישית שהקימה ערב, אחרי מדיה נוצ'ה חיפה.

מיקום ושעות פעילות[עריכה]

הקבוצה ממוקמת בתוך קמפוס אוניברסיטת תל-אביב. בקיץ הפעילות היא ברחבה שליד בית-התפוצות ובחורף הפעילות היא בבניין רוזנברג הסמוך. הפעילות מתקיימת בימי חמישי בשעה 21:00 במתכונת שיעור ולאחריו מסיבה, לרוב עד השעה 1:15.

שיעורים[עריכה]

מדיה נוצ'ה תל-אביב מציעה שיעורים ב-6 רמות, החל מרמת בסיס ועד מאסטר. מערך השיעורים עבר לאחרונה שינוי מקיף ורצוי להתעדכן במערך החדש. רמה 3 הינה רמה עם קבוצות סגורות, בהן מדריך לוקח את הקבוצה לאורך כל הרמה. שאר הרמות מבצעות סבב רגיל. רמה 5 הינה רמה מיוחדת אשר מכילה תכנים רבים אשר אינם וריאציות ומיועדים לשפר את הריקוד עצמו. הרמה נחשבת לרמה באותה רמת קושי כמו המאסטר.

קבוצת המאסטר הינה קבוצה מיוחדת הנקראת "אנדרואדה" המיישמת הלכה למעשה את עיקרון ה"מי שיודע מלמד את מי שלא יודע" של מדיה נוצ'ה, בכך שאין בה מדריכים קבועים. במקום זה כל מי שהוא חלק מהקבוצה ויודע משהו מגניב מוזמן ללמד את כל היתר.

קישורים חיצוניים[עריכה]