לדלג לתוכן

ויקיספר:מזנון/תבנית ספר חלקי

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי

דף זה הוא דף ארכיון של דיון או הצבעה שהסתיימו. את המשך הדיון יש לקיים בדף השיחה של הערך או הנושא הנידון. אין לערוך דף זה.


דיון זה עוסק באם צריך לשים לכל ספר שלא מלא את התבנית: ספר חלקי, דוגמא:

ספר זה טרם הושלם ונמצא עדיין בכתיבה.

ייתכן שחסרים בו פרקים, או אף נושאים שלמים. לפיכך, כרגע לא ניתן ללמוד ממנו על כל הנושא בצורה מקיפה.

כמו בכל אחד מהספרים, מהדפים ומהנושאים בוויקיספר, גם כאן אתם מוזמנים להוסיף את הפרקים שלדעתכם חסרים. כל פעולה שעשויה לעזור תתקבל בברכה, כולל הערות ובקשות בדף השיחה של הספר.אני לא רואה שום צורה שזה יפריע אלא רק יעזור:

  1. משתמשים חדשים אולי לא יבינו למה הספר כל כך קטן וידעו שכל הזמן מוסיפים ומשפרים... ככה אם ידעו אולי יחזרו בשביל לבדוק אם הוא השתנה
  2. יש לינק לדף העריכה דבר שאולי יעלה את מספר העריכות (למשתמשים אנונימים שלא מתכננים להשאר ולא מבינים את המערכת ומצאו שגיאה קטנה)

אם מישהו מתנגד שיצביע כאן ויפרט את הסיבה. אם יהיו מתנגדים נעלה את זה להצבעה רגילה זה לא שינוי כל כך משמעותי אז אם מישהו מתנגד שיגיב בשבוע הקרוב (עד ה-16) אם עד אז לא יהיו מתנגדים אני יסגור את ההצבעה ויתחיל לשים את התבנית בדפים חורחה

השגות

אולי כדאי לשנות מעט את הניסוח, אבל באופן כללי זה לא רעיון רע. איפה בדיוק אתה רוצה לשים את זה? בדף הראשון של כל ספר? רותם 22:33, 10 מרס 2006 (UTC)

כן... וברגע שהספר יושלם נוריד את זה. יש לך הצעה לניסוח? כי ניסוח זה לא בדיוק הצד החזק שלי חורחה
מה דעתך על:
ספר זה טרם הושלם, כלומר נמצא עדיין בכתיבה. ייתכן שחסרים בו אף פרקים או נושאים שלמים. לפיכך, כרגע לא ניתן ללמוד ממנו על כל הנושא בצורה מקיפה.
כמו בכל אחד מהספרים, מהדפים ומהנושאים בויקיספר, גם כאן אתם מוזמנים להוסיף את הפרקים שלדעתכם חסרים. כל פעולה שעשויה לעזור תתקבל בברכה, כולל הערות ובקשות בדף השיחה של הספר.
הושלמו כבר למעלה מ- 50% מהספר.
אני יודעת שזה לא מושלם, אבל ניסוח מושלם זה רק גדי. רותם 16:22, 13 מרס 2006 (UTC)
זה ניסוח טוב אבל צריך לשלב איכשהו לינק לדף העריכה, אפשר גם לדף השיחה במשפט: "... ובקשות בדף השיחה של הספר" חורחה
אם הבנתי נכון, אתה מעוניין לשים את זה בעמוד הראשון של הספר. אם כך, הרי שבשביל לערוך צריך להגיע לפרק המתאים, או ללחוץ על "עריכה" בראש הדף. כמו כן, על מנת להגיע לדף השיחה ניתן פשוט ללחוץ על "שיחה". אני לא בטוחה שאני מבינה בשביל מה צריך לינק גם בתוך ההודעה. רותם 02:08, 15 מרס 2006 (UTC)
צודקת.. לא חשבתי על זה ככה חורחה


נו מה עם הניסוח הזה עכשיו? זה לא נראה קצת גדול מדי? חורחה

למה גדול מדי? אנחנו רוצים שמי שייכנס לא יפספס את ההודעה! לדעתי האישית, זה מצויין. רותם 00:30, 16 מרס 2006 (UTC)
==מתנגדים==