לדלג לתוכן

ויקיספר:הבהרה משפטית

מתוך ויקיספר, אוסף הספרים והמדריכים החופשי


פרק זה לוקה בחסר. אתם מוזמנים לתרום לוויקיספר ולהשלים אותו. ראו פירוט בדף השיחה.אודות ויקיספר


הבהרה משפטית - השימוש בוויקיספר על אחריותך! - ויקיספר מכיל ספוילרים ותוכן שאולי תמצא מעורר התנגדות. - נעשים מאמצים ליצור ולתחזק מאגר ציטוטים מקיף ומדויק, אבל טעויות עלולות לחמוק מגילוי.

ויקיספר איננו מתחייב לאמינות!

ויקיספר הוא מאגר ספרים פתוח ומקוון; מיזם התנדבותי של קבוצות ויחידים, השוקדים לפיתוח מאגר משותף של הידע האנושי. המבנה שלו מאפשר לכל פרט בעל גישה לאינטרנט ולדפדפני ה-World Wide Web לערוך את התוכן הנמצא בה. עם כל הרצון הטוב של הוויקיסופרים, הם עשויים לטעות. אנא קח בחשבון שהמידע המופיע כאן, לא בהכרח נכתב או נבדק על ידי מומחים בתחומם, בעלי הידע הנדרש כדי להעניק לך מידע מושלם, מדויק או אמין לגבי כל נושא אליו מתייחסים המאמרים בוויקיספר.

אין בכך אמירה, שלא תוכל למצוא הרבה מידע בעל ערך ומדויק בוויקיספר, אך למרות זאת עליך לזכור, שוויקיספר, מטבעו, אינו יכול להתחייב לתקפות ונכונות המידע המובא בה. המידע עשוי להיערך, להשתנות, ואף להינזק על ידי מי שהדיעה שלו לא תואמת לידע המקובל בתחום מסויים, שאתה מתעניין ללמוד אודותיו. אנחנו מחפשים ועובדים על דרכים כדי לבחור ולאשר גרסאות יותר אמינות של מאמרים, אבל עדיין ללא כל אחריות.

אף אחד מהמחברים, תורמים, ספונסרים, מנהלים, טכנאים, או כל אחד אחר הקשור בוויקיספר, בכל דרך או מובן אפשרי, איננו יכול להיות אחראי לגבי הופעתו של כל מידע לא-אמין או מוציא דיבה, או לגבי השימוש שלך במידע, המוכל בתוך או מקושר באמצעות דפים אלו.

אנא וודא, שאתה מבין, כי המידע המסופק כאן מובא בצורה חופשית ובחינם, ולא נערך כל הסכם או חוזה בינך לבין הבעלים או המשתמשים של אתר זה, הבעלים של השרתים שעליהם ויקיספר מתאחסן, התורמים הפרטיים לוויקיספר, כל מנהל של המיזמים, טכנאים או כל אדם אחר שקשור בכל דרך למיזם הזה או למיזמים אחרים החשופים לטענותיך נגדם באופן ישיר. מוענק לך רישיון מוגבל (GNU_FDL) להעתיק כל דבר מתוך אתר זה; רישיון זה לא יוצר או מרמז לכל אחריות המעוגנת בחוזה או בתוספת לו בשום חלק של ויקיספר או של סוכניה, חבריה, יזמיה או כל משתמש אחר.


Any of the trademarks, service marks, collective marks, design rights, personality rights or similar rights that are mentioned, used or cited in the articles of the Wikiquote compendium are the property of their respective owners. Their use here does not imply that you may use them for any other purpose other than for the same or a similar informational use as contemplated by the original authors of these Wikiquote articles under the GFDL licensing scheme. Unless otherwise stated Wikiquote and Wikimedia sites are neither endorsed nor affiliated with any of the holders of any such rights and as such Wikiquote can not grant any rights to use any otherwise protected materials. Your use of any such or similar incorporeal property is at your own risk.

אנא שים לב, שהמידע הנמצא כאן עשוי לעבור על חוקיה של המדינה או של תחום השיפוט שבו אתה נמצא בעודך צופה במידע זה. ויקיספר לא מעודד עבירה על שום חוק שהוא, אבל מאחר ומידע זה מאוחסן על שרת במדינת פלורידה שבארצות הברית, הוא מתוחזק בהתאם להגנות המורשות כולן תחת התיקון הראשון של חוקת ארצות הברית ותחת ההכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות האדם של האומות המאוחדות. החוקים במדינתך עשויים שלא להכיר בחופש הדיבור בתור חוק של ארצות הברית או של העקרונות שבמגילת האו"ם, וולכן במצב שכזה, "ויקיספר" איננו יכול להיות אחראי לגבי כל עבירה פוטנציאלית על חוקים שכאלו, שאתה יכול לעשות באמצעות קישור לדומיין זה או שימוש של המידע המובא כאן בכל דרך, אמצעי או מובן אחר.

ויקיספר לא נבדק בצורה אחידה. הקוראים, שעשויים לתקן טעויות או להסיר הצעות מטעות, עושים זאת ללא כל חובה משפטית לעשות כך, ולכן כל המידע הנקרא כאן הוא ללא כל התחייבות מרומזת של התאמה עבור כל תכלית או שימוש כלשהם.

שום נזק השלכתי לא יכול להידרש נגד ויקיספר, מכיוון שהיא מיזם התנדבותי של פרטים, המפותח בצורה חופשית כדי ליצור מאגר פתוח ומקוון של מקורות אינפורמטיביים, תרבותיים וחינוכיים.

המידע הזה מובא לך בחינם ואין כל הסכם או הבנה בינך לבין ויקיספר בנוגע לשימוש שלך או כל שינוי שלך במידע זה מעבר לרישיון של GNU FDL; כמו-כן, אף אחד בוויקיספר אינו אחראי לגבי כל שינוי, עריכה, הוספה או הסרה של כל מידע, שאתה עלול לכתוב בוויקיספר או בכל מיזם אחר הנקשר בו.

תודה שהקדשתם זמן לקרוא דף זה, והמשך שהות נעימה בוויקיספר.

הבהרה זו הותאמה מההבהרה המשפטית שבhe.Wikipedia.org


הבהרה בנוגע לשימוש בלשון זכר: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, ננקטת לעתים לשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה.