קטגוריות מעקב

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הדף הזה מציג רשימת קטגוריות מעקב שממולאות אוטומטית על־ידי תוכנת מדיה‏‏־ויקי. ניתן לשנות את שמותיהן על‏‏־ידי שינוי הודעות המערכת הרלוונטיות במרחב השם "מדיה ויקי".

קטגוריית מעקב שם ההודעה הקריטריון להכללה בקטגוריה
דפים עם קישורים שבורים לקבצים(62 דפים)broken-file-categoryהדף כולל קישור שבור לקובץ (קישור להטבעת קובץ כאשר הקובץ אינו קיים).
דפים שמשתמשים בפרמטרים כפולים בקריאות לתבניות(45 דפים)duplicate-args-categoryהדף מכיל קריאות לתבניות שמשתמשות בפרמטרים כפולים, כגון {{תאריך|יום=1|יום=2}} או {{שעה|חמש|1=שש}}.
דפים שבהם עומק ההרחבה גדול מדי(18 דפים)expansion-depth-exceeded-categoryעומק ההרחבה בדף גדול מהעומק המרבי.
דפים עם יותר מדי קריאות למשתנים הגוזלים משאבים(ריקה)expensive-parserfunction-categoryהדף משתמש ביותר מדי פונקציות מפענח יקרות לשימוש (כגון #קיים או #ifexist). מידע נוסף: Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
קטגוריות מוסתרות(13 קט')hidden-category-categoryהקטגוריה כוללת את הטקסט __קטגוריה_מוסתרת__ (או __HIDDENCAT__) בתוכן הדף שלה, ולכן היא לא מופיעה בתיבת קישורי הקטגוריות בדפים כברירת מחדל.
דפים המופיעים במנועי חיפוש(2 דפים)index-categoryהדף כולל את מילת הקסם __לחיפוש__ (או __INDEX__) (והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש), ולכן הוא ממופתח על־ידי רובוטים אף שכברירת מחדל הוא לא היה ממפותח על־ידיהם.
דפים שבהם מספר הצמתים גדול מדי(ריקה)node-count-exceeded-categoryמספר הצמתים בדף גדול מהמספר המרבי.
דפים המוסתרים ממנועי חיפוש(34 דפים)noindex-categoryהדף אינו ממופתח על‏‏־ידי רובוטים כיוון שהוא כולל את מילת הקסם __לא_לחיפוש__ (או __NOINDEX__) והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש.
דפים עם פרמטרים שאינם מספריים בפונקציית עיצוב מספר(ריקה)nonnumeric-formatnumהדף מכיל פרמטר שאינו מסוג מספר בפונקציית המפענח "עיצוב מספר" ("formatnum").
דפים שבהם הושמטו פרמטרים של תבניות(ריקה)post-expand-template-argument-categoryהדף גדול מ־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת פרמטר של תבנית (משהו בסוגריים משולשים, כגון {{{Foo}}}).
דפים שבהם ההכללה גדולה מדי(ריקה)post-expand-template-inclusion-categoryגודל הדף גדול מ‏‏־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת כל התבניות, ולכן כמה תבניות לא הורחבו.
דפים שכותרת התצוגה שלהם אינה מופעלת(5 דפים)restricted-displaytitle-ignoredבדף הזה מוגדרת כותרת תצוגה ({{DISPLAYTITLE}}) שאינה מופעלת, כי היא אינה תואמת לכותרת האמיתית של הדף.
דפים המשתמשים בתו = בתור תבנית(ריקה)template-equals-categoryהדף מכיל את התבנית {{=}}, אבל באתר הוויקי הזה תבנית זו אינה מציגה את התו =. השימוש הזה הוכרז בתור מיושן; גרסה עתידית של תוכנת מדיה־ויקי תממש את {{=}} בתור פונקציית מפענח.
דפים עם לולאות בתבנית(10 דפים)template-loop-categoryהדף הזה מכיל לולאה בתבנית, כלומר תבנית שקוראת לעצמה באופן רקורסיבי.
דפים שבהם עומק unstrip גדול מדי(ריקה)unstrip-depth-categoryהדף הזה עובר את מגבלת העומק של unstrip.
דפים שגודל ה־unstrip בהם עבר את המגבלה(ריקה)unstrip-size-categoryהדף הזה עובר את מגבלת הגודל של unstrip.
דפים המשתמשים בציר זמן(4 דפים)timeline-tracking-categoryהדף הזה מכיל תג <timeline>.
דפים עם שגיאות בהערה(דף אחד)cite-tracking-category-cite-errorדפים בקטגוריה הזאת כוללים שגיאות בשימוש בתגי הערות שוליים.
דפים עם שגיאות בצביעת קוד(17 דפים)syntaxhighlight-error-categoryאירעה שגיאה בעת ניסיון לצבוע קוד שכלול בדף.
דפים שמשתמשים במאפייני enclose מיושנים(דף אחד)syntaxhighlight-enclose-categoryצביעת קוד בדף משתמשת בתחביר enclose מיושן.
דפים שמשתמשים בתג source(522 דפים)syntaxhighlight-source-categoryצביעת הקוד בדף משתמשת בתגי source מיושנים.
דפים שמשתמשים במאפייני תווים מיושנים(ריקה)score-deprecated-categoryהדפים האלה משתמשים באפשרויות של ההרחבה Score שהוכרזו בתור מיושנות (deprecated). אלה האפשרויות: "override_audio"‏, "override_ogg", ו־"override_midi".
דפים שמשתמשים בתווים מוזיקליים(ריקה)score-use-categoryהדפים האלה משתמשים בהרחבה Score
דפים עם שגיאות בהכנת תווים(ריקה)score-error-categoryאירעה שגיאה בעת הכנת התווים להצגה.
גיליונות סגנון של תבניות המכילים שגיאות(ריקה)templatestyles-stylesheet-error-categoryיש שגיאה בגיליון הסגנונות של התבנית.
דפים עם שגיאות בתג סגנונות התבנית(ריקה)templatestyles-page-error-categoryאירעה שגיאה בעיבוד התג <templatestyles/> בדף.
רשימות מסירה של הודעות המוניות(ריקה)massmessage-list-categoryהדף הוא רשימה של משלוח עבור ההרחבה הודעה המונית.
קבצים בלי רישיון שתוכנה יכולה לקרוא(1,706 קב')commonsmetadata-trackingcategory-no-licenseלקובץ אין שום תבנית רישיון שתוכנה יכולה לקרוא.
קבצים ללא תיאור שתוכנה יכולה לקרוא(1,698 קב')commonsmetadata-trackingcategory-no-descriptionלקובץ אין שום תבנית מידע שתוכנה יכולה לקרוא, או ששדה התיאור שלו לא מולא.
קבצים ללא מידע על מחבר שתוכנה יכולה לקרוא(1,698 קב')commonsmetadata-trackingcategory-no-authorלקובץ הזה אין תבנית מידע שתוכנה יכולה לקרוא, או ששדה המחבר לא מולא.
קבצים ללא מקור שתוכנה יכולה לקרוא(1,698 קב')commonsmetadata-trackingcategory-no-sourceלקובץ הזה אין תבנית מידע שתוכנה יכולה לקרוא או ששדה המקור שלו לא מולא.
קבצים ללא פטנט שתוכנה יכולה לקרוא(ריקה)commonsmetadata-trackingcategory-no-patentלקובץ הזה אין תבנית פטנט שתוכנה יכולה לקרוא.
דפים עם שגיאות בנוסחאות מתמטיות(60 דפים)math-tracking-category-errorדפים בקטגוריה הזאת מכילים דפים עם שגיאות בתגי math.
דפים עם שגיאות בתצוגת נוסחאות מתמטיות(60 דפים)math-tracking-category-render-errorבדפים בקטגוריה הזאת יש שגיאות בתצוגת נוסחאות מתמטיות.
דפים שמשתמשים בתסדיר מיושן של תגי chem(ריקה)math-tracking-category-mhchem-deprecationדפים בקטגוריה הזאת משתמשים בתסדיר מיושן של תגי chem
דפים שמשתמשים בתסדיר מיושן של תגי math(9 דפים)math-tracking-category-texvc-deprecationדפים בקטגוריה הזאת משתמשים בתסדיר מיושן של תגי math
דפים עם שגיאות בתסריט(6 דפים)scribunto-common-error-categoryאירעה שגיאה בעת עיבוד היחידות הכלולות בדף.
יחידות סקריבונטו עם שגיאות(ריקה)scribunto-module-with-errors-categoryביחידה יש שגיאה.
דפים עם מאפיינים בלתי־פתורים(ריקה)unresolved-property-categoryהקטגוריה הזאת כוללת דפים שמפנים למאפיינים בוויקינתונים שאי־אפשר למצוא לפי מזהה או תווית.
הפניות המקושרות לפריטי ויקינתונים(ריקה)connected-redirect-categoryהקטגוריה הזאת מונה דפי הפניות המקושרות לפריטי ויקינתונים.
דפים עם תרשימים(דף אחד)graph-tracking-categoryהדף הזה מכיל תג <graph>.
דפים עם תרשימים מיושנים של Vega 1.0(ריקה)graph-obsolete-categoryהדף הזה מכיל תג <graph> שצריך לעדכן לגרסה 2.
דפים עם תרשימים מקולקלים(ריקה)graph-broken-categoryהדף הזה מכיל תג <graph> עם שימוש בלתי־תקין.
דפים עם מפות(דף אחד)kartographer-tracking-categoryהדף הזה מכיל מפה
דפים עם מפות מקולקלות(ריקה)kartographer-broken-categoryהדף הזה מכיל שימוש בלתי־תקין במפה
דפים שמשתמשים בקישורי קסם ל־ISBN(6 דפים)magiclink-tracking-isbnדף זה משתמש בקישורי קסם ל־ISBN. באתר mediawiki.org מוסבר כיצד יש לשנותם.
דפים שמשתמשים בקישורי קסם ל־RFC(ריקה)magiclink-tracking-rfcדף זה משתמש בקישורי קסם ל־RFC. באתר mediawiki.org מוסבר כיצד יש לשנותם.
דפים שמשתמשים בקישורי קסם ל־PMID(ריקה)magiclink-tracking-pmidדף זה משתמש בקישורי קסם ל־PMID. באתר mediawiki.org מוסבר כיצד יש לשנותם.