שיחת משתמש:ירון: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 1,467 בתים ,  לפני 13 שנים
לגבי פונקציה מעריכית - אני רואה יעילות בשילוב הנושאים, אך, חייבת להיוץ שיתוף פעולה והסכמה על תבנית עבודה- אני מקווה שלא נצטרך לערב איש ונצליח לפתור ת'בעיות. --[[משתמש:Illuyanka|Illuyanka]] 09:23, 22 בנובמבר 2009 (IST)
:לא העתקתי דבר. שאבתי משני מקורות - הדף שהיה לפני העריכה שלי, והראש שלי. אני לא בריב - כל מה שעשיתי היה דיוק ושיפור, לפחות כפי שאני תופס זאת, ואני לא מבין מדוע את לוקחת את זה אישי. זה ממש לא - זה פשוט למען ויקיספר. התהליך הנכון הוא שאת תציעי שיפורים לשיפור שלי, וכך נשתפר כולנו :) [[משתמש:ירון|ירון]] 10:29, 22 בנובמבר 2009 (IST)
::מתחיל להיות פה מלחמת עריכות... - זה בדיוק על מה שאני מדברת ; הערך שהוספת הוא בוודאות ערך מערכים קודמים - כמו למשל הדוגמא - אם תשים לב, בעריכה שלי:
# לקחתי את פונקציה Y^2 ופרטתי בערכי X מדויקים יותר לשיפוע במקום הטבלה כיוון שהיא קצת סיבכה את משמעות הנקודת ההשקה.
# הגדרות - כוללת את כל הערך הראשון של הדוגמא בצורה מתומצת
# התמונה שחסר לה קישור גם היא הייתה בעריכות קודמות - יש לי זכרון טוב לערכים ששיפצתי... -
#בנושא זה התמקדתי בנושא שיפוע (נגזרת) ולא משיק עליו מדובר בהמשך.
אין לי מה לדון בעריכה ששיפצתי והחזירו כיוון שמדובר בעריכה ישנה - השינוי שלך לא מוסיף דבר פרט לסבך בעיני את הנושא. מחקת שוב נושאים כמו מהי נקודת ההשקה. <br />
לגבי ערך זה אני ממליצה לפנות לויקיסופרים אחרים...אין לי זמן לכל זה. לגבי פונקציה מעריכית מחכה לשמוע את דבריך אם לא אפנה לויקיסופרים אחרים - שיאחדו איך שירצו. --[[משתמש:Illuyanka|Illuyanka]] 11:47, 22 בנובמבר 2009 (IST)

תפריט ניווט