שיחת משתמש:ירון: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 2,105 בתים ,  לפני 13 שנים
תתתת
(תתתת)
האידאל הוא ליצור ערך 1, אך, אם זה דורש שיחה כזו ארוכה ול"שכנע" משהו- אני מרגישה שעדיף ליצור 2. כשמחקת חומר - לא מחקת רק את המילה CA (כי היא לא קיימת), אלא, מחקת הרבה דברים מעבר, תמצת ופעלת על פי שיקול דעתך. מראות עינך, אני בטוחה שזו הדבר הנכון ולכן, אין לי טעם להתחיל ולהתווכח על מה כן אמור להיות בערך ועל מה לא - אם תרצה שנשלב יחד את הערך ; בכיף, אני פשוט לא מאמינה שזה האידאל שלך, כיוון, שמלכתחילה מחקת המון - כמו הגדרות עבור פונקציה a^x והגדרות עבור e^x; מתוך ראות עולם שאיני יכולה לשנות. ההחלטה בידך. --[[משתמש:Illuyanka|Illuyanka]] 12:03, 18 בנובמבר 2009 (IST)
:אני רוצה לשתף פעולה, בשמחה, אבל הקטע על ה-Ca (עליו הלנת בתחילה) לא מתאים ומיותר (לא הבאת נימוק אחד נגדי). אני מוכן לדון על כל דבר - רק צייני. לא עשיתי שום דבר סתם, כך לפחות אני מקווה, ואם את חושבת שמחקתי דברים שלא הייתי צריך למחוק - צייני אותם. אגב, לגבי השאלה הרטורית (שאל אדם מבוגר...) - נסי לשאול אדם מבוגר אם ההסבר שלך מובן, ותקבלי תשובה דומה. זה לא ספר למתחילים, זה ספר לבעלי רקע (תיכוני), ולכן טבע הדברים הוא שזר לא יבינם. [[משתמש:ירון|ירון]] 19:51, 18 בנובמבר 2009 (IST)
==נתחיל?==
*השיחה הזו אמורה להיות בערך הנושא והיא הפך כבר לארכיון...
* אתה צודק בחצי מהדברים שאתה אומר. הנושא פונק' מעריכית עוסק במושג חדש -e- אם נער היודע מה היא פונקציה יקרא את הנושא הוא יכול להבין ממה שכתבתי הכול, לעומת זאת, בסיכומך אתה מציג את המושג (e+ln) ללא הסבר למה בכלל החליטו לקרוא למספר מסויים בשמו. לכן '''הסבר''' ca (לא המילה!) חשוב - הוא מגדיר מה הם המושגים ומבדיל בין פונק' e לפונקציה a^x. אני הפרדתי בין "הגדרת הנגזרת" לנושאר הנגזרת (השארתי רק את הסיכום), אולם חייבים אותו בכדי להסביר על הנגזרת של פונקציה e ויחודיות שבה.
* להחזיר את ההסברים על כיצד רושמים את הפונקציה המער' באופן הנכון.
* אני אוהבת שסופו של כל עמוד הוא סיכום עבור כל נושא ולכן אני רוצה להחזיר את תתי הנושאים : תחום הגדרה, נקודות קיצון וכו'. אחת הסיבות לכך היא שתלמידים אינם מקשרים בין נושא לנושא, למשל, אם תלמיד למד מהי משוואה מעריכית (והרי רוב המשוואות הן גם פונ') הוא לא ידע ליישם את הנושא בחקירת פונקציה מעריכית ולכן חשוב לי להדגיש כיצד אפשר לפתור כל תת נושא - עם קישור מתאים להרחבה. - מסכים?
**תכונות נוספות+קצבגידול ומהירות... - תחת תת הכותרת אסי'
* אני אוהבת שהדף לא נראה עמוס ולכן, ברשותך אעצב את הדף [[מתמטיקה תיכונית/חשבון דיפרנציאלי/הנגזרת של פונקציה|הנגזרת של הפונ']]
--[[משתמש:Illuyanka|Illuyanka]] 18:28, 19 בנובמבר 2009 (IST)

תפריט ניווט