לדלג לתוכן

שיחת משתמש:ירון: הבדלים בין גרסאות בדף

ת
ירון (שיחה | תרומות)
שורה 54:
איני יודעת אם יצא לך לעבוד עם ילדים, אך, שאל מבוגר שאינו מבין בנושא מה הבין מההסבר ואולי תבין חלק מנקודת המבט שלי לרשימת ערכים.
האידאל הוא ליצור ערך 1, אך, אם זה דורש שיחה כזו ארוכה ול"שכנע" משהו- אני מרגישה שעדיף ליצור 2. כשמחקת חומר - לא מחקת רק את המילה CA (כי היא לא קיימת), אלא, מחקת הרבה דברים מעבר, תמצת ופעלת על פי שיקול דעתך. מראות עינך, אני בטוחה שזו הדבר הנכון ולכן, אין לי טעם להתחיל ולהתווכח על מה כן אמור להיות בערך ועל מה לא - אם תרצה שנשלב יחד את הערך ; בכיף, אני פשוט לא מאמינה שזה האידאל שלך, כיוון, שמלכתחילה מחקת המון - כמו הגדרות עבור פונקציה a^x והגדרות עבור e^x; מתוך ראות עולם שאיני יכולה לשנות. ההחלטה בידך. --[[משתמש:Illuyanka|Illuyanka]] 12:03, 18 בנובמבר 2009 (IST)
:אני רוצה לשתף פעולה, בשמחה, אבל הקטע על ה-Ca (עליו הלנת בתחילה) לא מתאים ומיותר (לא הבאת נימוק אחד נגדי). אני מוכן לדון על כל דבר - רק צייני. לא עשיתי שום דבר סתם, כך לפחות אני מקווה, ואם את חושבת שמחקתי דברים שלא הייתי צריך למחוק - צייני אותם. אגב, לגבי השאלה הרטורית (שאל אדם מבוגר...) - נסי לשאול אדם מבוגר אם ההסבר שלך מובן, ותקבלי תשובה דומה. זה לא ספר למתחילים, זה ספר לבעלי רקע (תיכוני), ולכן טבע הדברים הוא שזר לא יבינם. [[משתמש:ירון|ירון]] 19:51, 18 בנובמבר 2009 (IST)
71

עריכות