שיחת משתמש:ירון: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
:אני לא כ"כ חדש, רק מבקר שוב. אני הוא [[משתמש:Hbk3]]. תודה על כל מקרה. [[משתמש:ירון|ירון]] 16:03, 14 בנובמבר 2009 (IST)
 
== [[‏מתמטיקה תיכונית/חשבון דיפרנציאלי/פונקציה מעריכית|פונקציה מעריכית]] ==
 
הי,<br />
שמתי לב לשינוי שביצעת בפונקציה מעריכית, אין לי זמן לקרוא את כל השינויים שביצעת, אולם, ממה שכבר ראיתי הורדת את הערך על CA (ערך שחשוב ל-5 יח'). כפשרה אני אשלב את שני הגרסאות. בכל מקרה, הנושא כלל תת סעיפים (אם כבר מוחקים - אז הכול). אשמח לשמוע עוד על דעתך והסיבות למחיקה. --[[משתמש:Illuyanka|Illuyanka]] 19:52, 14 בנובמבר 2009 (IST)
:כיצד הערך של CA חשוב ל-5 יחידות? אני עשיתי חמש יחידות ולא נתקלתי בו מעולם. תוכל להפנות אותי? [[משתמש:ירון|ירון]] 20:03, 14 בנובמבר 2009 (IST)
::הי, גם אני עשיתי 5 יח' :) והקטע הזה זכור לי היטב כיוון שהוא הכשיל אותי (הוכחות לא היו כאלה חשובות עבורי...)...לא תמיד בבגרות מופיעה הפונקציה <math>e^x</math>, לפעמים מופיעה פונקציה <math>a^x</math> - עכשיו כשאני מביטה בדפים אני רואה שהורדת את כל החלק על פונ' <math>a^x</math> - קיצר, בכדי לחקור פונקציה מעריכית יש צורך ב-CA, בכדי לחקור פונקציה e אין צורך ב-CA כיוון שיש לנו במחשבון את LN. המקום היחיד שאוכל להפנות אותך הוא לתוכנית הלימוד הכולל נגזרות של <math>A^X</math>; "הנגזרות של: e^x, a^x a>0, , , a טבעי". --[[משתמש:Illuyanka|Illuyanka]] 20:39, 14 בנובמבר 2009 (IST)

תפריט ניווט