הבדלים בין גרסאות בדף "ויקיספר:מזנון"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 3,847 בתים ,  לפני 11 חודשים
תגית: משלוח הודעה המונית
תגית: משלוח הודעה המונית
</div>
<!-- הודעה שנשלחה על־ידי User:Elitre (WMF)@metawiki באמצעות הרשימה בדף https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=User:Elitre_(WMF)/Board2&oldid=20519857 -->
 
== Important: maintenance operation on October 27 ==
 
<div class="plainlinks mw-content-rtl" lang="he" dir="rtl"><div class="plainlinks">
 
[[:m:Special:MyLanguage/Tech/Server switch 2020|לקרוא את ההודעה הזאת בשפה אחרת]] • [https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Special:Translate&group=page-Tech%2FServer+switch+2020&language=&action=page&filter= {{int:please-translate}}]
 
[[foundation:|קרן ויקימדיה]] בודקת את המעבר בין מרכזי הנתונים הראשי והמשני שלה. כך ניתן יהיה לוודא שוויקיפדיה ואתרי הוויקי הנוספים של ויקימדיה יוכלו להישאר מקוונים גם לאחר אסון. כדי לוודא שהכול עובד כשורה, מחלקת הטכנולוגיה של ויקימדיה צריכה לקיים בדיקה מתוכננת. הבדיקה תַראה האם ניתן לעבור ממרכז נתונים אחד למרכז נתונים אחר בצורה אמינה. זה דורש מצוותים רבים להתכונן לקראת הבדיקה ולהיות זמינים לתיקון בעיות בלתי צפויות.
 
הם יכוונו את כל התעבורה למרכז הנתונים המשני ב'''יום שלישי, 27 באוקטובר 2020'''.
 
לרוע המזל, עקב מגבלות מסוימות ב[[mw:Manual:What is MediaWiki?|מדיה־ויקי]], כל העריכות חייבות להיפסק במהלך המעבר. אנו מצטערים על ההפרעה, ופועלים לצמצמם אותה בעתיד.
 
'''יהיה ניתן לקרוא, אך לא לערוך, את כל אתרי הוויקי למשך זמן קצר.'''
 
*לא ניתן יהיה לערוך למשך שעה לכל היותר ביום ביום שלישי, 27 באוקטובר. הבדיקה תתחיל ב־[https://zonestamp.toolforge.org/1603807200 14:00 לפי UTC] (16:00 שעון ישראל).
*במקרה של ניסיון לערוך או לשמור במהלך זמן זה, ,תראו הודעת שגיאה. אנו מקווים שלא יאבדו עריכות במהלך דקות אלו, אך אנו לא יכולים להבטיח זאת. אם אתם רואים את הודעת השגיאה, יש להמתין עד שהכול חוזר לשגרה. אז ניתן יהיה לשמור את העריכה שלך. אבל אנו ממליצים להכין העתק של השינויים שלך לפני כן, ליתר ביטחון.
 
'''השפעות אחרות''':
 
*עבודות רקע יואטו וחלקן עלולות להיפסק. קישורים אדומים עשויים להתעדכן לאט מהרגיל. במקרה של יצירת ערך שכבר מקושר במקום אחר, הקישור יישאר אדום לזמן ארוך מהרגיל. כמה סקריפטים בעלי זמן־ריצה ארוך ייאלצו להיפסק.
*יהיו הקפאות קוד בשבוע של 26 באוקטובר 2020. פריסות קוד לא חיוניות לא יתרחשו.
 
פרויקט זה יכול להידחות אם זה יידרש. ניתן [[wikitech:Switch_Datacenter#Schedule_for_2020_switch|לעיין בלוח הזמנים ב־wikitech.wikimedia.org]]. במקרה של שינוי תהיה הודעה על כך בלוח הזמנים. יהיו התראות נוספות בנידון. תוצג גרזה בכל אתרי הוויקי 30 דקות לפני שהפעולה הזאת מתבצעת. '''נא לשתף את המידע הזה עם הקהילה שלכם.'''</div></div> -- <span dir=ltr>[[m:User:Trizek (WMF)|Trizek (WMF)]] ([[m:User talk:Trizek (WMF)|talk]])</span> 20:10, 21 באוקטובר 2020 (IDT)
<!-- הודעה שנשלחה על־ידי User:Trizek (WMF)@metawiki באמצעות הרשימה בדף https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Distribution_list/Global_message_delivery&oldid=20519839 -->

תפריט ניווט