בדיחות: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הוסרו 1,532 בתים ,  לפני שנתיים
מחיקת בדיחה שהיא בוטה מדי לטעמי עבור המיזם
(ביטול גרסה 162396 של מגזין יהלום (שיחה) זו הגהה בשגיאה שהבדיחה נשענת עליה...)
תגית: ביטול
(מחיקת בדיחה שהיא בוטה מדי לטעמי עבור המיזם)
תגית: עריכת קוד מקור 2017
 
1)# איש אחד נכנס לבית מרקחת עם חוט ביד, ושואל את הרוקח: "יש לכם קרם לחוט?"
2)# אישה אחת שואלת את בעלה: "מה תעשה כשאני ימות?" עונה לה בעלה: "אמות". אומרת לו אשתו: "וואו איזה חמוד אתה!" אומר לה הבעל: "למה את מתכוונת? בס"ה תיקנתי אותך".
 
3)# מתי אנחנו משלמים כסף על אוויר? כשאנחנו קונים שקית תפוצ'יפס!
2) אישה אחת שואלת את בעלה: "מה תעשה כשאני ימות?" עונה לה בעלה: "אמות". אומרת לו אשתו: "וואו איזה חמוד אתה!" אומר לה הבעל: "למה את מתכוונת? בס"ה תיקנתי אותך".
 
3) מתי אנחנו משלמים כסף על אוויר? כשאנחנו קונים שקית תפוצ'יפס!
 
4) בשעה 7 בבוקר אומר הרופא לחולה: "נותר לך יום אחד בלבד לחיות". הולך החולה הביתה, ומגיע לביתו בשעה 8 בבוקר, ורואה שאשתו יוצאת לעבודה. הוא אומר לה: "מאמי, היום, מיד כשאת מסיימת את העבודה, תחזרי מהר הביתה". אומרת לו אשתו: "בסדר, אחזור מהר". בשעה 2 בצהריים מגיעה האישה הביתה, הבעל מחכה לה בפתח הבית ואומר לה: "כנסי מהר, בואי למיטה ונעשה סקס". שואלת אותו אשתו: מה קרה? מה כל כך דחוף? עונה לה בעלה: "היום בבוקר הרופא אמר לי שנשאר לי רק יום אחד לחיות, אני רוצה לנצל את החיים שנשארו לי ולהנות". "בסדר" אומרת לו אישתו, והם עושים סקס. בשעה 4 בצהריים מבקש הבעל "בואי ונעשה סקס שוב, נשארו לי רק כמה שעות", והם עושים סקס שוב. וכך, כל שעתיים שלוש הבעל מבקש ומקבל סקס. בשעה 11 בלילה הם הולכים לישון (לאחר סקס, כמובן...). בשעה 2 בלילה הבעל מתעורר, ומעיר את אשתו. הוא אומר לה: אני רוצה עכשיו עוד פעם סקס. האישה מתעצבנת וצורחת עליו: "אתה לא אכפת לך להיות ער כל הלילה ולעשות סקס. אני, צריכה לקום מחר!
 
[[קטגוריה:בדיחות]]

תפריט ניווט