שימוש בפיירפוקס/הגדרות מתקדמות: הבדלים בין גרסאות בדף

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
אין תקציר עריכה
אין תקציר עריכה
אין תקציר עריכה
רשימה שלמה יותר הרבה יותר ניתן למצוא [http://preferential.mozdev.org/preferences.html כאן], עם תיאורים ושמעריכה את ההעדפה תיקח (לפי עניין)
 
==Editingעריכת theקובץ userChrome.css File==
 
userChrome.css הוא קובץ שמאפשר לך לשנות את המראה של פיירפוקס עם כללי CSS.חלון הדפדפן הממשי (כלומר, לא בדף האינטרנט, אבל כל דבר אחר) נקרא "הכרום".UserChrome.css הקובץ עוקף את הגדרות ברירת מחדל כדי לאפשר התאמה אישית נוספת.
userChrome.css is a file that allows you to change the appearance of Firefox with CSS rules. The actual browser window (i.e., not the webpage, but everything else) is called the "chrome". The file userChrome.css overrides default settings to allow for more customization.
 
userChrome.css לא נוצר כברירת מחדל. זה צריך להיות שנוצר בתיקיית הפרופיל שלך, שניתן למצוא במקומות הבאים:
userChrome.css is not created by default. It should be created in your profile folder, which can be found in the following places:
 
  '' 'Windows 98/ME''':
   C: \Windows WINDOWS \ Application Data \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ <Profile name> \
  או
or
   C: \ Windows \ Profiles \<Windows user name> המשתמש <Windows \ Application Data \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ <Profile name> \
  '' 'Windows 2000/XP''':
   C: \ Documents and Settings \<Windows name> login/user name><Windows \ Application Data \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ <Profile name> \
  '' 'Linux''':
   ~ / .mozilla /firefox Firefox / <Profile name> /
  '' 'Mac OS X''':
   ~ / Library / Mozilla / Firefox /Profiles פרופילים / <Profile name> /
  או
or
   תמיכה ~ / Library /Application Supportיישום / Firefox /Profiles פרופילים / <Profile name> /
 
בכל המקרים, פרופיל שם אקראי, עם 8 תווים ואחריו''.'' ברירת המחדל. בתוך התיקייה הוא אחרת בשם "כרום". בתוך תיקיית הכרום הוא מקום שבי userChrome.css צריך להיות שנוצר. לא צריך להיות קובץ בשם "example.css userChrome" שפשוט אפשר לשנות את השם לעבודה.
In all cases, the profile is randomly named, with 8 characters followed by ''.default''. Inside that folder is another named "chrome". Inside the chrome folder is where userChrome.css needs to be created. There should be a file named "userChrome-example.css" that can simply be renamed to work.
 
 
73

עריכות

תפריט ניווט